Týždenný relax v Dudinciach už za 120 eur

 Oddýchnite si od stresov v kúpeľnom meste Dudince, teraz za akciové ceny

DUDINCE_masaz klasicka 2

 

Bohatú mimoriadnu ponuku medicínskych a wellness služieb, spolu s moderným krytým bazénom, saunami a vírivkou v novom Relax centre pripravil pre svojich klientov hotel Prameň Dudince. Zvýhodnené mimosezónne ceny platia zatiaľ do konca marca. Informovala o tom riaditeľka Hotela Prameň Dudince Slávka Bocianová.

,,Napríklad Relaxačný 6 dňový pobyt stojí u nás akciovo iba 120 eur na osobu,“ konštatovala Bocianová.

 

V cene tohto pobytu je:

  • 5 prenocovaní v dvojlôžkovej izbe
  • polpenzia – bufetové raňajky a večere s možnosťou výberu
  • celodenný bezplatný vstup do moderného krytého bazéna s atrakciami a vírivkami s hydromasážou a perličkou
  • wifi na izbe, internet na recepcii
  • tanečná zábava so živou hudbou
  • denne zdarma domáci zákusok ku káve v kaviarni.

 

V rámci balíčka si môže klient podľa Bocianovej dokúpiť liečebné procedúry s lekárskou prehliadkou za zvýhodnené ceny – 5 procedúr je za 14 eur, 10 za 24 eur, prípadne dokúpiť obedy. „Za cenu jednodenného pobytu u drahej konkurencie tak klient môže u nás relaxovať celý týždeň,“ dodala riaditeľka kúpeľov s tým, že najobľúbenejšími sú liečebno-rehabilitačné pobyty s procedúrami, kde dĺžka pobytu a počet procedúr sa dá prispôsobiť individuálnym požiadavkám.

 

DUDINCE_hotelpramen-procedura

 

V ponuke sú však aj víkendové, alebo zvýhodnené rekondičné seniorské pobyty. Napríklad pre seniorov a ľudí trpiacich civilizačnými ochoreniami stojí liečebno-rehabilitačný pobyt na 8 dní 213 eur, s plnou penziou, lekárskou prehliadkou a 10 procedúrami. Ostatné služby sú rovnako dostupné aj pri tomto type pobytu.

 

 

DUDINCE_hotelpramen-bazen

V Dudinciach sa liečia predovšetkým ochorenia pohybového ústrojenstva, poúrazové a pooperačné stavy. Procedúry stanovuje lekár na základe zdravotného stavu klienta. „K našim štandardným procedúram patrí klasická masáž, perličkový, vírivý a šľapací kúpeľ, cvičenie vo vode – hydrokineziterapia, terapia Bioptronovým svetlom – fototerapia, magnetoterapia, či elektroliečba,“ vymenováva riaditeľka. Štandardom je aj ultrazvuk, kryogel, parafínový zábal a stacionárny bicykel. Kúpele ponúkajú aj procedúry za doplatok, napríklad rôzne druhy masáží. Doobjednať sa dá aj oxyterapia, plynové injekcie a inhalácie.

 

DUDINCE_hotelpramen-bazen2

 

Hotel Prameň disponuje cca 90-mi lôžkami, má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby. K vybaveniu všetkých izieb patrí televízo, rádio, telefón s priamou voľbou, sprcha a sociálne zariadenie, chladnička a wi-fi pripojenie. Prístup na internet je aj v priestoroch recepcie. Takmer všetky izby majú balkón. Hostia môžu priamo v hoteli využívať aj kadernícke služby a fitness. Tiež umožňuje rôzne firemné akcie a rodinné oslavy. V blízkom okolí Dudiniec je veľa zaujímavých miest, ako vínne pivnice s málo frekventovanými cestami vhodnými pre cestnú turistiku.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť