Festival plný krásy, harmónie a inšpiratívnych ľudí

Veľké podujatie zdravého životného štýlu po ročnej prestávke mieri opäť do Hotela Lux v Banskej Bystrice. Srdečne pozývame!

HARMONIA-2017-BANSKA-BYSTRICA-A5-Letak

Na čo sa môžete tešiť a čo je už tradične súčasťou HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy?

  • prednášky plné zážitkov a informácií s odborníkmi a známymi lektormi na témy týkajúce sa zdravia, krásy, vzťahov, osobného i duchovného rozvoja

  • interaktívne zážitkové workshopy

  • diskusie, besedy aj krst knihyinšpirácie a pozitívne myšlienky

  • výstava zdravého životného štýlu s viac ako 60tkou vystavovateľov

                  banner 250x250 BANSKA BYSTRICA 2017 - Planieta banner 250x250 BANSKA BYSTRICA 2017 - Baricak

Čo o  programe festivalu hovorí autorka a manažérka podujatia Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková: „Na 4. ročníku HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici vás čaká najbohatší program doteraz – 17 prednášok a  7 workshopov. Peter Planieta sa predstaví s aktuálnou témou Správne stravovanie pre zdravý a šťastný vývoj dieťaťa a človeka. Tešiť sa môžete aj na prednášku Vedomá žena od Beáty Hlohovskej a  ďalšie inšpiratívne stretnutia s lektormi. Príde MUDr. Igor Bukovský, Pavel „Hirax“ Baričák, Jozef Banáš, Monika Jakubeczová alebo Mária Holubová. Predstavia sa aj lektori z Českej republiky – Antónie Krzemieňová, ktorá sa venuje psychosomatike a spisovateľ a terapeut Miloš Matula. Cestu k  šťastiu a  spokojnosti nám ukáže Janette Šimková, uznávaná osobná a partnerská koučka. Verím, že to bude výnimočná akcia, ktorá nás inšpiruje k pozitívnym zmenám, dodá energiu a spríjemní májový víkend!“

DSC_0104

Špeciálny hosť MUDr. Igor Bukovský – zdravý životný štýl

Ponuka vystavovateľov je nemenej bohatá ako prednáškový program.  Na bystrickej HARMÓNII nájdete napr. kvalitné za studena lisované oleje, bio čistiace prostriedky, prírodnú kozmetiku, zdravé sladkosti či jedinečné bulharské probiotiká. Na festivale sa stretnete aj so Spol. Kompava, ktorá ponúka výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu, anti-age program. Fitshaker bude nabádať k efektívnemu online cvičeniu. To všetko s výraznými výstavnými zľavami.  Na stránke harmoniafest.sk nájdete kompletný zoznam vystavovateľov 4. ročníka HARMÓNIA Festivalu.

Dok zdravia a ochutnvky DSC_0006

Užijete si aj sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, pomoc pri chudnutí, ukážky líčenia profesionálmi.

Budete meditovať; s Jogou smiechu a  prvým slovenským smiechológom sa môžete zasmiať sa „len tak“ alebo podstúpiť čistenie, fotenie a diagnostiku vašej aury. Na svoje si prídu aj milovníci tarotu, veštenia, numerológie a výkladu snov.

                     banner 250x250 BANSKA BYSTRICA 2017 - Banas banner 250x250 BANSKA BYSTRICA 2017 - Jakubeczova

K akcii už neodmysliteľne patrí zdravá strava. Vy ju budete môcť nielen ochutnať, ale aj získať praktické tipy ako ju pripravovať. Na výber sú dva workshopy na tému zdravej stravy, ale aj rady, ako sa stravovať bez lepku a bez mlieka.

Vystavovatesk miestnos Lux

Festival sa bude konať 19. a 20. mája v  Hoteli LUX v Banskej Bystrici.

                       banner_250x250_BANSKA_BYSTRICA_2017_-_Hlohovska banner 250x250 BANSKA BYSTRICA 2017 - Banas

V piatok začíname o 10.00 hod. v sobotu o 09.00 hod. a končíme rovnako o 19.00 hod. Ak vás program zaujal, odporúčame vám zakúpiť si prednáškové vstupenky vopred v  sieti www.Ticketportal.sk K  dispozícii sú VIP vstupenky, dvojdňové a jednodňové prednáškové permanentky. Cena tej 1-dňovej je v predpredaji 13 Eur; za vstup na samotnú výstavu zaplatíte 2 Eur. Viac informácií o podujatí, harmonograme prednášok a workshopov aj kompletný  cenník vstupeniek nájdete na stránke www.HarmoniaFest.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť