Orieškové pokušenie


Pár chrumkavých jadier orechov dokáže zázraky. Zatočia s hladom, často aj so stresom, dodajú novú energiu a podpíšu sa na dobrej nálade. Keď k orechom pridáme sušené hrozienka, poradia si aj s dobiedzavou chuťou na sladkú maškrtu.


Alesto Nuts & Raisin je novinka, ktorá pribudla do bohatého sortimentu orieškových „snackov so sebou“ v sieti predajní Lidl. Chrumkavá zmes ponúka pražené arašidy, lieskové orechy, mandle, pražené kešu orechy a hrozienka.


Praktické 100-gramové balenie sa zmestí do každej kabelky, tašky na počítač, šuplíka pracovného stola, turistického vaku, či do priečinku vo vašom aute – takže tú najchutnejšiu prvú pomoc proti hladu môžete mať vždy pri sebe.
Cena: 0,89 € / 100 g, Lidl

Arašidy obaľované v cestičku

Trikrát arašidy a trikrát inak. Pestrú ponuku rôznych druhov orieškov a zmesí privátnej značky Alesto dokonale doplnila novinka – Cruspies. Sú to arašidy obaľované v cestíčku s rôznymi príchuťami.


Alesto Cruspies Chili

Ak máte radi jemne pikantnú chuť, vyskúšajte Alesto Cruspies Chili. Kajenské korenie a jalapeňo prášok im dodávajú štipľavý akcent.


Alesto Cruspies Wasabi

Milujete vyzývavú a ostrú chuť wasabi? Vyberte si Alesto Cruspies Wasabi a určite neoľutujete.


Alesto Cruspies s chuťou barbecue

Chrumkanie s vábivou arómou pravej barbecue si vychutnáte s Alesto Cruspies BBQ. Čakáte návštevu? Ponúknite im všetky tri druhy a každý si určite vyberie.

Cena: 0,99 € / 200 g, Lidl

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť