Drink Aperol Spritz na každé ročné obdobie

Dobrý drink je niečo, čo si radi vychutnáme v každom ročnom období. Tradičné talianske aperitívy sú známe po celom svete a aj Slováci si ich radi vychutnajú nielen v lete, ale aj v zime. Prezradíme vám, ako si kúsok talianskeho leta priniesť aj počas zimy.

Taliansky životný štýl sa stal inšpiráciou ľudí po celom svete. Vychutnávať si prítomný okamih a chvíle so svojimi blízkymi by malo byť rozhodne prioritou pre nás všetkých a talianske aperitívy sú toho neodmysliteľnou súčasťou.

Drink Aperol Spritz je tou správnou voľbou, či už si ho chcete vychutnať vo vašom obľúbenom bare, na svahu alebo v pohodlí domova. Jeho príprava je jednoduchá a tak to zvládnete bez akýchkoľvek problémov. Stačí, ak do vínového pohára pridáte ľad, nalejete tri diely Cinzano Pro-Spritz alebo klasického prosseco, dva diely Aperol, pridáte 1 diel sódy a ozdobíte plátkom pomaranča.

Oddýchnite si s ľuďmi, ktorých máte radi s pohárom talianskeho aperitívu a pri dobrom jedle. Tradičné talianske jedlá sú vždy stávka na istotu. Pripravte si mini pizzu či lahodné talianske cestoviny. Ak však budete mať chuť skôr na niečo menšie, k Aperol Spritzu sa dokonale hodia grissiny či olivy.

Doprajte si chvíle, pri ktorých zabudnete na všetky problémy. Obklopte sa ľuďmi, ktorých máte radi a spoločne si vychutnajte taliansky aperitív či už to bude doma alebo na svahu.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť