Harmónia tela, duše a mysle prichádza už po tretíkrát do mesta Košice!

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy je veľkým podujatím zdravého životného štýlu. Táto širokou verejnosťou obľúbená víkendová, inšpiratívno-zábavná akcia pre človeka v každom veku, prichádza do Košíc aj tento rok. Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Richarda Rašiho. Na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu tešiť, nám prezradila koordinátorka podujatia Alena Kubicová.

 

????????????????????????????????????

 

Začneme základnými informáciami, kedy a kde sa uskutoční košický HARMÓNIA Festival?

Podujatie sa bude konať 13.-14.11.2015 v priestoroch Hotela Centrum / Dom Techniky

 

Čo je pre návštevníkov HARMÓNIA Festivalu tento rok pripravené?

Pripravený je bohatý a pestrý program – spolu až 15 tematických prednášok a 5 workshopov, 3 výstavy – Zdravie a prevencia, Krása a relax, Ezoterika a osobnostný rozvoj, na ktorých si budú môcť návštevníci zakúpiť rôzne tovary a služby súvisiace so zdravým životným štýlom za zvýhodnené ceny.

 

Banner_Baricak_KE_2015

 

Aké známe osobnosti zavítajú do Košíc?

Do Košíc tento rok zavíta Pavel „Hirax“ Baričák so svojím Šlabikárom šťastia 3, Peter Planieta, odborník na zdravú stravu podľa piatich elementov, či Andy Pavlík Timková. Pozvanie prijali aj Ľuba Lapšanská, spoluzakladateľka a riaditeľka OZ Slovenské duly, Jana Kolenová, uznávaná košická homeopatka a Viktória Sentpéteryová. Predstavíme vám inšpiratívnu osobnosť Martina Bruncka, ktorý po úplnej zmene životného štýlu podáva náročné športové výkony pri minimálnom príjme potravy. Novinkou je muzikohranie s Rasťom Hriňákom a jedinečný zážitkový workshop jogy smiechu Lukáša Gavaľu.

 

Aké témy prináša tohtoročná HARMÓNIA v rámci prednáškového programu?

Témy sú veľmi pestro a pútavo vyskladané – zdravý životný štýl; zdravá strava; zachovanie vitality do vysokého veku; zdravé chudnutie cez zmenu životného štýlu; homeopatia viac než liečba; potravinové intolerancie a alergie; telo ako hudobný nástroj, ktorý má svoje vlastné zvuky, vibrácie, frekvencie; harmónia ako prejav celostného bytia; oslobodenie tela, ducha a mysle k celkovému úspechu človeka a omnoho viac.

 

 

????????????????????????????????????

Spomínali ste bohatý a pestrý program, na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu ešte tešiť?
V rámci sprievodného programu určite nevynechajte workshopy zdravého varenia a maškrtenia s Dúškom zdravia, na ktorých sa dozviete nielen to, ako si rýchlo a lacno vyčaríte chutné a zdravé jedlo, ale aj ako si pomocou stravy na jeseň očistíte organizmus a pripravíte ho na zimu. Rodičia určite ocenia zdravé a chutné tipy pre jedálniček svojich ratolestí. Prednáška a meditácia Sahadža jogy vám ukáže, ako sa možno zbaviť stresu a dosiahnuť vnútornú rovnováhu s využitím našich prirodzených síl. Nenechajte si ujsť ani workshop s Ľubou  Lapšanskou nielen na témy materstva a rodičovstva a sitárový koncert Alexandra Leeho. Všetkým ženám odporúčame tzv. tanec maternice Loona Dance s Janou Lengyelovou. Úplnou novinkou tohtoročného HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy v Košiciach je možnosť darovať krv v spolupráci s NTS Košice počas sobotňajšieho festivalového dňa.

 

 

????????????????????????????????????

A ani tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, numerológia, veštenie, tarot, výživové poradenstvo. Pripravené sú aj ochutnávky zdravých superpotravín a nápojov a bonus zadarmo – ochutnávky zdravej vegánskej a makrobiotickej stravy.

Kde si môžu návštevníci zakúpiť vstupenky na podujatie?

Vstupenky si môžu návštevníci zakúpiť priamo na mieste v deň konania akcie, alebo za zvýhodnené ceny v predpredaji cez www.Ticketportal.sk a v MiC Košice, Hlavná 32. Základné vstupné na výstavu je 1 Eur.
Viac informácií a časový harmonogram prednášok nájdete na www.HarmoniaFest.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť