Vychutnať si kávu v pravom talianskom štýle už nebude nikdy jednoduchšie

Úžasná aróma a hustá mliečna pena, presne ako vo vašej obľúbenej kaviarni. To je nový Bosch VeroAroma, najnovší v sérii plnoautomatických kávovarov, navrhnutý špeciálne pre všetkých, ktorí milujú pripravovať horúce kávové nápoje bez námahy. Jedinečná Bosch technológia doplnená inovatívnymi funkciami s výnimočne ľahkou a pohodlnou obsluhou. Kávovar VeroAroma  očarí špičkovou kvalitou a čistým dizajnom.

 

Bosch predstavuje svoj nový plnoautomatický kávovar VeroAroma

 

TES60729RW

TES60729RW, Nehrdzavejúca oceľ, 1 149 EUR

 

 

Široká ponuka káv na počkanie

Všetky kávové či napenené mliečne kávové špeciality sú pripravené na počkanie už do 30 sekúnd, a to všetko jednoduchým spustením tlačidla. O všetko ostatné sa postará plnoautomatický systém kávovaru. Nápoj podľa vlastného výberu – espresso, caffe crema, cappuccino, caffè latte alebo latte macchiato – si pripravíte jediným dotykom prsta, a to dokonca hneď aj dvojmo vďaka funkcii OneTouch DoubleCup.

 

Bosch VeroAroma – elegantný prístroj, ktorý zaujme šikovnou obsluhou a oslňujúcim dizajnom

TES60321RW

TES60321RW, Plast /nehrdzavejúca oceľ/ strieborný lak, 945 EUR

 

Množstvo inteligentných funkcií

Kávovar VeroAroma je vybavený vysokoodolným keramickým mlynčekom na kávu CeramDrive, ktorý zabezpečuje rovnomerné namletie kávy. Jeho ďalší systém SensoFlow, senzormi kontrolovaný prietokový ohrievač,  zase zabezpečuje dosiahnutie a udržanie ideálnej teploty vody v kávovare medzi 90 – 95 °C. Ďalšou významnou funkciou kávovaru je koncept AromaPro, garantujúci optimálny tlak a extrakciu mletej kávy, vďaka ktorej sa dosahuje skvelá chuť každej pripravenej šálky kávy. Funkcia AromaDouble Shot zase zabezpečuje dosiahnutie intenzívnej chuti kávy i pri väčších objemoch, a tak ostávajú pripravené nápoje bez horkej pachuti.

 

Dve šálky na jeden dotyk – všetky napenené špeciality z kávy a mlieka sa dajú pripraviť jediným spustením tlačidla

 

TES60729RW

TES60523RW, Plast /nehrdzavejúca oceľ/ titánový lak, 1 055 EUR

 

 

Maximálna hygiena

Maximálna hygiena je samozrejmou súčasťou štandardu pri VeroAroma. Funkcia SinglePortionCleaning, teda samočistenie po každej pripravenej šálke, dôkladne prepláchne všetky rúrky na vodu po každom použití, čím minimalizuje nebezpečenstvo pomiešania chutí. Dôkladne a ľahko sa dá vyčistiť aj mliečny systém kávovaru, aby aj rúrky na mlieko boli krištáľovo čisté, a to vďaka systému MilkClean. Spustením jediného tlačidla sú tak všetky komponenty vyrábajúce mliečnu penu dôkladne prepláchnuté vodou a následne prečistené parou ešte predtým, než začnú chrliť horúcu penu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť