Päť dôvodov, prečo mať doma americkú chladničku

Veľký priestor, zásobník na vodu alebo ľad. Americké chladničky vám toho ponúkajú ešte omnoho viac. Cíťte sa ako vo filme a dajte svojej kuchyni moderný nádych s americkou chladničkou.

Veľké dvojkrídlové chladničky boli snom mnohých. Najmä keď sme ich často videli vo filmoch či seriáloch. Je to taká kombinovaná chladnička na steroidoch. Charakteristický je pre ňu veľký vnútorný priestor a tak aj väčší komfort. Navyše je to skvelý dizajnový kúsok.

Aký je rozdiel medzi americkou a bežnou chladničkou?

Na prvý pohľad je vidieť najmä rozdiel vo veľkosti, americká chladnička je širšia, väčšinou dvojdverová, kombinovaná s mrazničkou. Bežné chladničky majú mrazničku vo vrchnej časti alebo ju nemajú vôbec. Samozrejme sú aj kombinované bežné chladničky s mrazničkou.

Okrem toho majú americké chladničky často okienko či dvierka pre rýchly prístup, aby sa zabránilo neustálemu otváraniu a zatváraniu chladničky.

Prečo kúpiť americkú chladničku?

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo by ste mali dať prednosť americkej chladničke pred bežnou.

  1. Veľký vnútorný priestor – americké chladničky vynikajú v prvom rade svojou veľkosťou a tým aj vnútorným priestorom. Od bežných chladničiek môže byť objemovo až dvojnásobná.
  2. Nízka spotreba a šetrnosť k životnému prostrediu – výrobcovia kladú veľký dôraz na spotrebu. Najčastejšie sa predávajú chladničky s energetickou triedou A++ alebo A+++.
  3. Množstvo funkcií – americké chladničky ponúkajú naozaj veľké množstvo funkcií od chladenia nápojov cez ekologický program až po prázdninový program.
  4. Zásobník na vodu alebo ľad – máte neustále k dispozícii čerstvú vodu alebo ľad či dokonca ľadovú triešť. Stačí si vybrať chladničku s prípojkou na vodu.
  5. Beznámrazový systém – vďaka tomuto systému nebudú potraviny k sebe primŕzať a v kľude si tak môžete zobrať napríklad jeden krajec chleba bez toho, aby ste museli vyťahovať celý balík.

Dnes už nie sú americké typy chladničiek ani tak drahé a pohybujú sa na úrovni od 700 eur. Navyše získate skvelý dizajnový kúsok, pretože americké chladničky sa vyrábajú z rôznych materiálov. Veríme, že si vyberiete ten správny pre vás.

Splňte si svoj sen a kúpte si americkú chladničku a už sa vám nestane, že nebudeme mať kam uložiť nákup.

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť