Cestovka BUBO preplatí celý zájazd, ak…

Tento rok sa cestovanie skutočne oplatí. Ak plánujete potomka, alebo ste mali aspoň tieto ambície a stále sa neviete rozhodnúť – dobrý dôvod spojiť príjemné s užitočným.

BUBO

Cestovná kancelária BUBO pripravila zaujímavú a vtipnú kampaň, ktorou sa snaží podporiť demografický vývoj na Slovensku. Ak si do 8. júna zakúpite akýkoľvek zájazd s BUBO na rok 2017 a podarí sa vám na zájazde splodiť dieťa, po návrate vám cestovná kancelária vráti plnú sumu, ktorú za cestu zaplatila ženská polovička. Čím viac si doprajete, tým krajšiu výbavu bude mať váš potomok.

BUBO preplatí rodičom aj biznis triedu, päť hiezdičkové hotely, či lety vrtuľníkom v New Yorku, alebo v Riu.

Škôlok je na Slovensku už teraz málo a vzhľadom na úspech tejto kampane ich budeme o tri roky potrebovať omnoho viac… Má to však jeden háčik – poznávacie zájazdy s BUBO sú nabité zážitkami a skvelým programom, takže budúci rodičia budú mať čo na práci vo dne aj v noci. BUBO myslí aj tých, ktorí už detičky majú. Pri dvoch rodičoch platiacich plnú sumu zájazdu CK ponúka každému dieťaťu do 12 rokov bez ohľadu na zájazd zľavu 500 € z ceny pre dospelého. Jedinou podmienkou je vek do 12 rokov v deň nástupu na zájazd a ubytovanie s rodičmi na spoločnej izbe. Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia. 


www.bubo.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť