Zelené smoothie: 7-dňový detox

Vo vydavateľstve Noxi vychádza ďalšia skvelá kniha od uznávanej obľúbenej autorky a propagátorky fenoménu zeleného smoothie, Victorie Boutenko. Okrem receptov a jej fundovaných rád ponúka aj návod, ako zmeniť svoj životný štýl – formou liečebnej kúry založenej nielen na zdravej strave, ale aj na pozitívnom prístupe ku svojmu telu i duši.

 

Zelené smoothie - 7-dňový detox SK-2D

Táto kniha v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na 7-dňový detox. Kniha poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život.

 

Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

 

Ukážka:

„Boli ste už niekedy na nejakom ozdravnom pobyte? Na kúre, ako sa vraví. Relaxačnej, detoxikačnej, revitalizačnej, rekondičnej… Podarilo sa vám stráviť niekoľko dní v pokojnom prostredí, kde ste len odpočívali a liečili sa? Tí, čo si dožičia takýto relax, sa zväčša na istý čas uhniezdia v komfortných ubytovacích priestoroch príjemného kúpeľného prostredia a sú tam ponajviac v kontakte so skupinou rovnako zmýšľajúcich ľudí. Konzumujú špeciálnu stravu, zúčastňujú sa rovnakých procedúr a podstupujú rehabilitačné cvičenia. Cielené liečebné pobyty pomáhajú ľuďom osvojiť si kopu zdravotne prospešných návykov, napríklad chodiť zavčasu spávať, zdravšie sa stravovať, odoprieť si kávičkovanie a cvičiť – a to všetko v súlade s prijímaním zdraviu prospešných životných zásad.

 

Naša rodina od roku 2000 absolvovala množstvo najrozmanitejších revitalizačných pobytov a na vlastnej koži si overila, že to môže byť aj riadne drahé. Treba si napríklad zvoliť vhodné miesto v čistom prostredí, a to v dosahu letiska alebo železničnej stanice, ale bez auta, pretože je vhodné tráviť tento pobyt vo svete čo najmenej poznačenom civilizačnými neduhmi. Ubytovacie zariadenie musí mať kvalitnú kuchyňu s dobrým prístupom a s dostatočným priestorom na spracúvanie rastlinných produktov. Všetky tieto faktory zároveň pobyt predražujú, čo ho pre mnohých robí nedosiahnuteľným. Mnohým ľuďom toho však na dosiahnutie novej životosprávy stačí menej a dokážu to aj v rámci bežného životného režimu. Už takmer dvadsať rokov vštepujem ľuďom zásady prirodzeného zdravia a zistila som, že je nesmierne ťažké začať so zdravou životosprávou bez náležitej prípravy.

 

Pritom si však svoje liečenie môžete perfektne naplánovať, treba len mať jasnú predstavu ako. V tejto knihe na to ponúkam pomerne detailný návod. Zvolila som liečenie cestou zeleného smoothie, lebo práve ono sa skvele osvedčilo konkrétne u mňa. Poskytnem vám odporúčania, nutričné zásady a recepty na sedemdňovú kúru. A tak táto kniha poslúži nielen tým, ktorí sú odhodlaní podstúpiť očistu zeleným smoothie, ale aj tým, ktorí majú v úmysle v ešte väčšej miere urobiť si zo zeleného smoothie súčasť svojej každodennej výživy.“

 

Kniha vyšla 28. 1. 2016 vo vydavateľstve NOXI za maloobchodnú cenu 9,90 €.

 

SÚŤAŽ!

Vyhrajte knihu Victorie Boutenko: Zelené smoothie: 7-dňový detox. Odpovedzte správne na otázku: Koľko rokov autorka knihy vštepuje ľuďom zásady prirodzeného zdravia?

Odpovede posielajte na adresu redakcie: magazin.zenam@gmail.com do 30. júna. Štyroch z vás odmeníme knihami od vydaváteľstva NOXI Zelené smoothie: 7-dňový detox

 

 

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť