VOLANIE DUŠE – nová kniha o osudovej láske mladého muža a zrelej ženy

Román VOLANIE DUŠE je skutočný príbeh o veľkej láske. Veľké lásky nezomierajú, tie posilňujú vesmír. Na ničom inom nezáleží. Vekový rozdiel, vierovyznanie, pôvod, majetok… to všetko si vymysleli ľudia.

Môže LÁSKA byť naozaj silnejšia ako predsudky?

Nová kniha z vydavateľstva ART of SEN je intímnou spoveďou zamilovanej ženy. Je o prijímaní slobodných rozhodnutí bez ohľadu na názor okolia. No nie je to len šokujúci ľúbostný román.

VOLANIE DUŠE je predovšetkým o vzťahoch a ceste k sebapoznaniu, na konci ktorej je sloboda a láska.

Viktória Sentpétery sa niekoľko rokov intenzívne venovala vlastnému sebapoznaniu. „Od roku 2010 som dostala príležitosť venovať sa mu aj profesionálne. Počas konzultácií s klientmi som si čoraz viac uvedomovala, že je potrebné vytvoriť pútavý návod, v ktorom by bola koncentrácia hodnotných informácií vysvetľujúcich potrebné kroky k sebapoznaniu, šťastiu i láske,“ hovorí autorka.

Revolučná kniha o vzťahoch

Preto sa rozhodla napísať román VOLANIE DUŠE. Svojím spôsobom je to revolučná kniha o vzťahoch, o sebavedomí, o láske k sebe samému a k iným ľuďom. „Je to môj životný príbeh. Keďže som pochopila, že príčinou našich neuspokojivých vzťahov sú hlavne bolestivé emócie, ktoré sa v nás zakorenili v detstve, v knihe som opísala, ako som pracovala s týmito emóciami a ako som sa dopracovala k pocitu pokoja a mieru,“ hovorí Sentpétery. Tam, kde nás podľa nej volá naša duša.

Autorka ďalej hovorí, že aj tí, ktorí v ňu neveria, si v knihe prídu na svoje. „Pútavý životný príbeh, na konci ktorého je láska, pokoj a mier, prospeje každému bez ohľadu na to, v čo alebo v koho verí,“ dodala.

Kniha VOLANIE DUŠE vyšla vo vydavateľstve ART of SEN 12. decembra 2021

Nájdete ju aj na stránkach vydavateľstva https://artofsen.sk/produkt/volanie-duse/

  • Názov knihy: VOLANIE DUŠE
  • Autor: Viktória Sentpétery
  • Rozmery: 210 x 140 mm
  • Hmotnosť: 385 g
  • Počet strán: 313
  • Jazyk: slovenský

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť