Ultraviolet: farba roka 2018

Komplexná a expresívna. Taká je farba roka 2018: ultraviolet, ktorá v sebe kombinuje tajomno vesmíru a štýlovú originalitu. Na mólach svetových dizajnérov sa objavili aj jemné odtiene levanduľovej a ametystovej, čo nám dáva nespočetne mnoho alternatív ako si ju začleniť do šatníka. Kombinácie dokážu byť naozaj pestré, vsaďte preto v prípade odtiena ultraviolet svoju vynaliezavosť.

 

Jemný akcent

Zďaleka najjednoduchší spôsob, ako nosiť farbu ultraviolet je zakomponovať ju do outfitu v podobe dobre premysleného detailu.

 

 

Topánky, náhrdelník či iný doplnok vám zabezpečí štýlovú a originálnu reprezentáciu tejto výnimočnej farby bez toho aby ste museli príliš obmieňať existujúci šatník.

 

                                 

 

 

Farebný experiment

Ak máte záujem experientovať s farbou, skúste odvážnu kombináciu ultraviolet a kvetinových šiat alebo kabátu!

                               

Červená, ružová a aj žltá a zelená sa krásne spájajú s týmto odtieňom fialovej a spolu tak vytvoria hravý a svieži look. Nič však nepokazíte ani tradičnými kombiáciami s čiernou, či bielou.

 

 

 

 

                        

 

 

 

Fotografie produktov: Cellbes.sk, Twinset, Engelsrufer-Anjelské zvončeky, Rodin-Beautysecret.sk

Ilustračné foto: www.freedigitalphotos.net

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť