TIP NA KNIHU. Katarína Mayer: Sama za seba

Je to zrkadlo ženám, ktoré často zabúdajú na seba a potom v tichosti trpia. Taký by však život nemal byť je prototypom človeka.

,,Taký by však život nemal byť je prototypom človeka, ktorý dá na svoju intuíciu a nasleduje svoje srdce.,” tvrdí autorka Katarína Mayer na margo knihy. s tým, že hoci sa to môže zdať absurdné a proti názoru všetkých okolo.

O knihe:

Hlavná hrdinka knihy Lena je v roli obete. Svoj život obetuje pre blaho svojej dcéry. Všetko, čo sa jej v živote udialo, spôsobili vonkajšie okolnosti a strach z nich, ovplyvnil jej rozhodnutia. Tie sa v danej chvíli mohli zdať ako správne, aj keď čas ukázal, že tomu tak celkom nebolo. Naše rozhodnutie ovplyvňujú nielen vonkajšie okolnosti, ale aj to, aký máme vzťah k sebe.

O autorke:

Katarína žila desať rokov v Kanade, narodili sa jej tam dve deti, mala skvelú prácu. Jedného dňa však začala pociťovať silnú túžbu vrátiť sa na Slovensko.

Po návrate domov jej diagnostikovali vážne ochorenie, a to obrátilo ich život úplne iným smerom. ,,Dnes, napriek tomu, že stále túžim cestovať po svete, si žijem svoj sen a píšem knihy. Aj preto tá aktuálna má názov Sama za seba,“ dodáva.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť