SOM RODIČ A ČO S TÝM? 2. Kniha, ktorú ocení každý rodič

Máte doma inteligentné či hyperaktívne dieťa? Je lepšia liberálna výchova alebo pevná autorita rodiča? Čo pre dieťa znamená škola a učenie? Známa detská psychologička Mária Tóthová Šimčá-ková odpovedá na najčastejšie výchovné otázky, ktoré jej kladú rodičia detí vo veku od 6 do 12 rokov, v knihe SOM RODIČ A ČO S TÝM? 2.

 

 

Obalka knihy_Som rodic a co s tym 2_Fortuna Libri

Chcem byť dobrý rodič…

 Deti stále rastú aj vo svojom vnútri, mení sa ich osobnosť. Množstvo pocitov, škola, moderné technológie, kamaráti, prvé lásky… v tom všetkom chcete byť ako rodičia svojim deťom nápomocní, ale mnohokrát človek ani nevie, kde má začať otázku riešiť a ako problém uchopiť.

 

V knihe nájdete okrem množstva overených rád aj skutočné otázky a problémy rodičov s výchovou detí a ich riešenia,  prieskumy a skúsenosti z dlhoročnej odbornej praxe autorky.

 

Dozviete sa, ako sa dá popasovať s výchovou dieťaťa vo veku od 6 do 12 rokov a čo sa odohráva v hlávke a srdiečku vašej ratolesti. Detská psychologička Mária Tóthová Šimčáková rozoberá v publikácii aj témy ako vreckové, rivalita medzi súrodencami, samostatnosť či depresia detí a šikanovanie.

 

 

Vydáva: Fortuna Libri

Rozsah: 320 strán

MOC:     14,90 €

Viac:       www.fortunalibri.sk

 

 

 

O autorke:

 

Mgr. Mária Tóthová Šimčáková je úspešná detská psychologička. Práci s deťmi sa venuje už 24 rokov, pričom vyše 10 rokov pôsobila ako školská psychologička v základnej škole a gymnáziu v Bratislave. Pracuje s deťmi s rôznymi problémami, s celými rodinami, s učiteľmi a so školskými kolektívmi. Kniha Som rodič a čo s tým? 2 je pokračovaním úspešnej publikácie z roku 2014.

 

Krst knihy Som rodic a co s tym 2_autorka Maria Tothova Simcakova_zdroj Fortuna Libri

 

 

Je členkou Rady pre reklamu ako odborník na problematiku reklamy a na deti. Lektorovala mnohé programy pre deti a mládež, napríklad pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, Slovenskú humanitnú radu, Nadáciu Milana Šimečku či Nadáciu deti Slovenska. Prispieva do rôznych odborných aj iných publikácií, vedie internetové poradne niekoľkých časopisov, je odbornou garantkou programu spoločnosti Orange Slovensko s názvom Deti na nete (www.detinanete.sk). Veľa skúsenosti získala priamo z rodín na Slovensku v relácii Pestúnka. Je šťas

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť