Nevyhoď, REDIZAJNUJ!

Máte takzvaný syndróm nepokojných rúk a skrine plné potenciálnych pokladov? Potom sa môžete inšpirovať Slovenkami, ktoré prijali výzvu od Deichmanna a prerobili obyčajné biele plátenky na originálne FASHION kúsky. Pozrite sa ako môžu vyzerať obyčajné plátenky za 8 Eur!

 

  cover_logo

 

Autorky horný rad – zľava doprava : LilitC, True-empress, BooBak, Lujza Marko, Babioles

Autorky dolný rad zľava doprava : Folka, Brioschka, Bodkované sestry z Marianky a Magaela

 

Ako to celé začalo

Známa obuvnícka značka už druhý rok zorganizovala mini kampaň, prostredníctvom ktorej sa rozhodla podporiť a predstaviť širšej verejnosti ďalšiu skupinku šikovných rúk, handmade výrobcov a umelcov, medzi nimi tiež šikovné mamy na materskej dovolenke, ktoré si vďaka handmade dokážu prilepšiť na mesačnom rozpočte.

 

 

Jpeg

 

Desiatke oslovených rozoslala balíček s bielymi plátenkami rovnakej veľkosti a štartovacím náradím ako sú koráliky, flitre, fixky, farebné pigmenty či bavlnky. V balíčku sa nachádzal aj sprievodný list. V ňom stál už povestný ortieľ: „Môžete z toho použiť všetko alebo aj nič. Medze pre Vašu fantáziu a tvorbu sa nekladú. Máte na to rovné dva týždne. Prajeme Vám veľa šťastia.“

 

Folka

 

Mini kampaň v réžii Deichmanna potvrdila, že okrem populárnych módnych blogerov a foodblogerov má Slovensko v zálohe i ďalšie hybné sily. Tie by mohli pokojne konkurovať najprestížnejším dómom módneho dizajnérskeho priemyslu. Netreba sa tomu čudovať. Malej krajine, ktorá bola schopná počas svojej histórie vyprodukovať viac než 78 variácií ľudových krojov, desiatky druhov umeleckých výšiviek a rezbárskych techník sa jednoducho muselo narodiť toľko pokračovateľov a šikovných rúk. A my sa tomu veľmi tešíme.

 

 

Babioles

 

 

Tak čo, vybrali by ste si?

Všetky autorky a ich bežnú tvorbu nájdete na Facebooku.

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť