Lovci lebiek. Český triler z prostredia špecialnej pátracej jednotky

 

Začiatkom mája vyjde nový román spisovateľky Hany Hindrákovej Lovci lebek, na ktorom pracovala spoločne s policajtom Jiřím Johánkom.

 

Lovci lebek - obálka

 

 

Posledných desať rokov zatemnila Jaroslavov mozog jediná myšlienka. Myšlienka na pomstu. Vtedy boss ukrajinskej mafie zastrelil jeho kolegu Lukyho, po ktorom zostala tehotná žena. Aj keď dostal Jaroslav konečne ponuku na prácu v špeciálnej jednotke lovcov lebiek, má k spokojnosti ďaleko. Život mu komplikujú nevyriešené dlhy z pokeru, silnie tlak vymáhačov a postupne sa mu rozpadá rodina. Aj pracovné úspechy striedajú neúspechy. Ukrajinská mafia posiela do Čiech nebezpečného nájemného vraha, aby zlikvidoval nepohodlných svedkov, po nich pátra tiež Jaroslavova jednotka. Zdá sa, že nájomný vrah s anjelskou tvárou je vždy o krok vpred….

 

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť