KNIŽNÁ NOVINKA: ANJELSKÁ ŠKOLA

 

Veríte na anjelov? Každý z nás sa s touto otázkou už určite stretol a možno mal aj pocit, že jeho anjel strážny pri ňom stojí. V tento čarovný predvianočný čas prichádza na pulty kníhkupectiev knižná novinka Anjelská škola. Jej autorka Avenalis Heart, vlastným menom Dagmar Weissabelová, v nej jednoduchým a praktickým spôsobom odkrýva svet anjelských bytostí a naučí vás, ako načerpať duchovnú energiu, byť šťastnejší a spokojnejší. Darujte si knižku Anjelská škola, ktorá vás pohladí na duši a spraví vaše Vianoce skutočne anjelskými. Viac na www.pemic.sk.

 

 

obalka_anjelska-skola_foto-pemic

 

Praktický sprievodca svetom anjelov

 

Veci medzi nebom a zemou lákali ľudstvo odjakživa a príbehy so strážnymi anjelmi nás sprevádzajú po celý život. Ak však čakáte knihu s náboženskou tematikou, mýlite sa. Autorka v knihe Anjelská škola poukazuje na to, ako všetko so všetkým súvisí, akí sme, my ľudia, jedineční a že každá skúsenosť nám prináša nové možnosti. Kniha je doplnená autorskou anjelskou maľbou umelkyne Martiny Anitram.

 

 

„Čím častejšie komunikujeme so svojím anjelom, tým je naše puto silnejšie a komunikácia rýchlejšia. Strážca je stále pri nás, aj keď si ho neuvedomujeme. Stráži doslova každý náš krok, na to bol vybraný.“  Avenalis Heart, kniha Anjelská škola 

 

Otvorte knihu a načerpajte energiu

 

V dnešnom pretechnizovanom svete je všetko veľmi rýchle. Na chvíľku sa zastavte, nadýchnite sa a nazrite do sveta, ktorý vás vnútorne obohatí a poskytne vám „návod“ na spokojný život. Avenalis Heart v knihe Anjelská škola hovorí nielen o duši a vnútornom svete. Odkrýva aj hierarchiu anjelov a delí sa s čitateľmi o to, ako možno s anjelmi komunikovať. Skutočne zaujímavé čítanie nielen pre tých, ktorí na anjelov veria, ale aj pre tých z vás, ktorí sú možno trošku zvedaví a chcú sa dozvedieť viac. Však určite ste sa aj vy stretli so situáciou, kedy ste si povedali: „Stáli pri mne všetci anjeli strážni…“ Prajeme krásne, spokojné a anjelské Vianoce!

 

Anjelská škola, MOC: 9,90 EUR

Viac sa dozviete na www.pemic.sk.

 

 

O autorke:

Dagmar Weissabelová vydáva svoju prvú knihu pod menom Avenalis Heart. Presne tak ju totiž poznajú študenti jej Anjelskej školy, ktorú založila v roku 2008. Je tiež organizátorkou anjelského Festivalu lásky a zdravia.

Autorka verí, že každý človek je jedinečný a má svoje poslanie. Angeológii (náuke o anjeloch) a komunikácii s anjelmi sa venuje viac ako 8 rokov a ako sama hovorí, zmenilo to jej prístup nielen k ľuďom, ale aj k okolitému svetu. Jej knižná prvotina, praktický sprievodca svetom anjelov a ľudí, nesie názov Anjelská škola.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť