Knihy na voľný čas: Znížovanie krvného tlaku a Očarovaná

Znižovanie krvného tlaku

Annette Bopp – Dr. Thomas Breitkreuz

  Znizovanie krvneho tlaku SK-2D

Vo vydavateľstve Noxi vychádza ďalšia pozoruhodná publikácia o ľudskom zdraví. Kniha Znižovanie krvného tlaku je tu pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať krvný tlak v norme bez užívania chemických prípravkov.

Vzdorujte individuálnym príčinám vášho vysokého tlaku pomocou vlastného programu na mieru. Čitateľ sa najprv podľa podrobného testu zaradí do jedného z troch typov ľudí – stresového, brušného alebo chaotického. Na ich základe potom dostane návod na liečbu problémov s krvným tlakom ako na tácke.

Vychádza 23. 4. 2015 vo vydavateľstve NOXI za maloobchodnú cenu 10,90 eur.

 

Očarovaná

Hana Hindráková

 ocarovana

 

Nový román Očarovaná spisovateľky Hany Hindrákovej vyšiel vo februári v nakladateľstve Alpress. Kniha rozpráva príbeh Kataríny, ktorá odlieta doKene čerpať inšpiráciu pre nový román. Lenže uvidí niečo, čo nemala, a tým nad sebou vynesie rozsudok smrti. Sandra tuší, že sa sestre prihodilo niečo zlého. Rozhodne sa pre rovnako nebezpečnú cestu a padne do pasce kmeňových domorodcov, kúzelných rituálov a mocných kladieb…

Cena: 10, 08 eur

 

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť