KLUSOVCI prichádzajú s novým albumom Pět pohromadě

Tomáš a Tamara Klusoví vydávajú minialbum: Pět pohromadě. Výťažok venujú na zbierku: Laskavost plodí laskavost

Tomáša a Tamaru Klusových veľmi teší spontánna vlna solidarity, a tak sa rozhodli, že finančný výťažok z predaja minialbumu venujú na zbierku Nadačního fondu pomoci, ktorá beží na charitatívnej platforme znesnáze21.

CENA bude dobrovoľná

Preto cena za „Pět pohromadě“ bude na Supraphonline.cz počas spomínaných 21 dní dobrovoľná, aby záujemcov o nové pesničky motivovala k čiastkam, ktorými by chceli podporiť dobrovoľníkov v zbierke s názvom Laskavost plodí laskavost, ktorej partnerom je Nadace Karla Janečka a jej projekt Laskavost.cz.

„Sú to také naše „príSpevky“ k vlne solidarity a pospolitosti, ktorá nás zaliala ruku v ruke s ťažkou skúškou pandémie. Veľmi dúfam, že naše pesničky urobia radosť doma a vďaka vašej láskavosti pomôžu tam, kde je to v tejto chvíli najviac potrebné,“ hovorí Tomáš Klus.

Album Pět pohromadě obsahuje piesne: LALALALALALALA, Domanásmáš, Krakeni, rodiNám, COVID. 

Piesne naspievali Tomáš a Tamara Klusoví, ktorí sa doprevádzajú na gitare a klavíri. Na nahrávke pesničky COVID sa podieľal basgitarista Jan Lstibůrek zo sprievodnej kapely Tomáša Klusa Cílová skupina. 

„Karanténne podmienky neumožňujú odovzdať sa vám inak, než podomácky, ale vzhľadom na to, čím sa snažíme prispieť do diskusie, to tak vlastne asi malo byť. Album sa volá Pět pohromadě, pretože tak sme a dúfame, že vám prinesie radosť a potešenie. Ďakujeme vám všetkým za to, ako dobre sa nám tú ťaživú situáciu darí spolu znášať. Kiež by sme sa takto dobre znášali i v stavoch bez tiaže,“ dodáva Tomáš Klus.

►EP – PĚT POHROMADĚ:https://www.supraphonline.cz/podporujeme/tomas-klus

►VIDEO– rodiNám: https://youtu.be/N2etKhjOyrE

►charitatívna platforma –  znesnáze21: https://znesnaze21.cz/

Nadace Karla Janečka: https://www.nadacekj.cz/

Laskavost plodí laskavost: https://www.laskavost.cz/

Tomáš Klus web: www.tomasklus.cz 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť