Pozrite si prvé zábery z nakrúcania klipu Paľa Haberu k titulnej skladbe filmu Nikdy nehovor nikdy

Jeden z našich najobľúbenejších spevákov a skladateľov, Pavol Habera, sa vracia na scénu s dlho očakávanou novou piesňou. Pred pár dňami nakrúcal v Prahe videoklip k hudobnej novinke s názvom „Všetko sa môže stať“, ktorá bude titulnou skladbou k filmu Nikdy nehovor nikdy. Pozrite si exkluzívne zábery z nakrúcania!

Réžie nového hudobného videoklipu sa zhostil Vítek Pokorný a nakrúcal ho spolu s Paľom Haberom a Terezou Kostkovou v pražskej Stromovke, v Troji a na Barrandove. „V klipe som pozorovateľ toho, čo zažíva Tereza Kostková ako hlavná postava filmu, len tak sa okolo nej motám. Snažím sa to tu trochu ozvláštniť,“ zažartoval si počas slnečného dňa pri nakrúcaní videoklipu Paľo Habera.

Tvorcovia filmu Haberu oslovili a muzikant po vzhliadnutí filmu neváhal. „Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí a musia si predstavovať, čo sa vlastne deje okolo nich. Som odchovaný Woody Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať,“ opisuje Habera, prečo pieseň pre film zložil aj s odkazom na jej názov.V klipe sa objaví aj herečka Tereza Kostková. „Teším sa na to. Film Nikdy nehovor nikdy bola krásna práca a hudba a pesnička sú jeho dosť dôležitou súčasťou, takže pokračujem v podieľaní sa na filme aj takýmto spôsobom,” prezradila pred nakrúcaním scén do klipu Kostková, ktorá vo filme stvárňuje hlavnú postavu Naďu.

O FILME

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením kvôli jej práci na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“  do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nadi a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je, po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou, nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych, pretože VŠETKO SA MÔŽE STAŤ. V ďalších rolách sa predstavia – Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Jana Kovalčiková, Lucia Siposová, Juraj Hrčka, Štefan Martinovič, Juraj “Šoko” Tabaček, Branislav Bystriansky, ako aj ďalšie doposiaľ neobjavené detské herecké talenty.

Nový film vznikal pod režisérskou taktovkou Braňa Mišíka (Klamstvo, Priznanie, Hniezdo) a producentskej spoločnosti NUNEZ NFE, ktorá má na konte mimoriadne úspešné kinotituly Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť a V lete ti poviem, ako sa mám. Film Nikdy nehovor nikdy, ktorý prináša do kín filmová distribučná spoločnosť BONTONFILM, si budú môcť diváci vychutnať v kinách už od 3. augusta 2023.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť