Katy Perry do veľkolepej sviatočnej kampane H&M prinesie módu, fantáziu a zábavu

H&M uvádza prvé fotografie Katy Perry v printovej sviatočnej kampani pre H&M.V tom istom čase sa do  kín, televízie a na internet dostáva  aj reklama. Jej celosvetová premiéra bude 23. novembra.

 

KP_6125_119

 

 

Katy sa najprv objaví ako víla, ktorá kúzlom vdýchne život neuveriteľným postavám, od medovníkových figúrok v životnej veľkosti cez nadmerné darčeky na kolieskových korčuliach až po obrovských plyšových medveďov.

 

 

KP_6125_112

Hudba k reklame je „Every Day Is A Holiday“, nová pesnička, ktorú Katy napísala špeciálne pre túto sviatočnú reklamu a produkoval ju Duke Dumont.

“Pri fotografovaní   vianočnej reklamy s Jonasom Åkerlundom som mala taký slávnostný pocit.  Sú to zábavné kúsky odevov,  mojím obľúbeným je sveter Elfie Selfie. H&M je súčasťou evolúcie môjho osobného štýlu, pretože keď som mala 13, začala som začleňovať zábavné cenovo dostupné H&M kúsky oblečenia do svojho šatníka. Nemôžem sa dočkať ako dodám vášmu šatníku nejakú iskru,“ hovorí Katy Perry.

 

KP_6125_114 KP_6125_113

 

 

Vo sviatočnej kolekcii sú okrem iného výrazné červené šaty, smokingy s otvorenými rukávmi a tričko s červenou filtrovou výšivkou v tvare mašlí. Všade nájdeme zvláštne detaily, ako sú strapce na čiernej minisukni alebo perfektný vianočný sveter. Od polovice novembra bude v predajniach H&M na celom svete.

 

 

KP_6125_115

„Milujem zmes štýlu a modernizovaných tradícií v tohtoročnej sviatočnej kolekcii. Tieto modely sú čisto pre radosť – dokonalé šaty na ten najlepší večierok do mesta, alebo najpohodlnejší veselý sveter na oddychovanie s priateľmi a rodinou,“ hovorí Pernilla Wohlfahrt, hlavná návrhárka H&M.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť