Kabelka je TOP darček

Ruku na srdce milí páni. Nepotrebujeme vysávač, ani nový mop. Rovnako nenadávame na staré hrnce len preto, aby sme si pod vianočným stromčekom našli novú sadu . Túžby sú márnivé a my to dobre vieme. Jediné čo niekedy potrebujeme, je kabelka, ktorá nás vystihuje.

Vo všeobecnosti sa dá tvrdiť, že ženy by chceli na Vianoce oblečenie, kabelky a iné doplnky. Dámy sa potešia aj dobrým knihám, romantickým, detektívkam či náučným. Top darčekom však stále zostávajú kabelky, parfumy, luxusná či dekoratívna kozmetika. Ženám rovnako zaplesá srdce zo šperkov, či bytových doplnkov.

15681810_10208006051208474_1132361389_o

Každá žena túži po luxuse

Priznajme si to. Milujeme krásne veci. Vieme utratiť hromadu peňazí na to, aby sme získali kabelku, ktorá nám bude dopĺňať celkový outfit. Zlú náladu si kompenzujeme výjazdom do obchodných centier. A napriek rozpočtu, ktorý niekedy nepustí, si zadovážime kúsok šťastia. Občas v podobe rúžu, ktorý rozjasní tvár, laku na nechty, ktorý spríjemní pohľad na krásne ruky. Nie je to o povrchnosti. Je to ženská podstata. Vedci však na to majú svoju odpoveď.

Očami odborníkov

Nákup značkovej kabelky či topánok slúži ženám ako sebavyjadrenie štýlu, zvýšenia sebavedomia, alebo dokonca postavenia. Vedci z Minnesotskej univerzity skúmali správanie 649 žien. Výsledok ich prekvapil. „Žena vystatujúca sa značkovými vecami vysiela signál ostatným ženám – ruky preč od môjho muža,“ tvrdí profesor Vladas Griskevicius. Dámske luxusné výrobky tak často fungujú ako signál pre iné ženy, ktoré predstavujú pre ich vzťah hrozbu.


15556522_10208006049208424_504028294_o

Griskevicius a doktorantka výskumu Wangová skúmali, čo si ženy sľubujú od vzťahu a luxusných produktov. „Zistili sme, že žena, ktorá má na sebe luxusné predmety a dizajnové značky je vnímaná ako partnerka oddaného partnera. Ako výsledok potom pôsobí na ostatné dámy signál, že je partner zadaný.“ Tento výskum zdôrazňuje, že luxusné výrobky majú dôležitú funkciu vo vzťahoch.

Vieme svoje

Výskumy sú jedna vec, realita druhá. My ženy si predsa vieme zadovážiť darček aj samy. Nepotrebujeme k tomu naše drahé polovičky. Milujeme nové trendy a nechceme byť OUT. Preto si  svetoznámu kabelku O bag určite zamilujete . Najlepšie na nej je to, že si ju môžete na vyskladať podľa svojho vkusu a kreativity na www.obag.sk.

Tip na darček: Urobte si radosť a zadovážte sebe, mame, setre alebo kamarátke štýlový luxusný doplnok. Kabelkou z www.obag.sk určite zabodujete, lebo ktorá žena by netúžila po tak skvelom úlovku.

Zdroj: www.obag.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť