Audioknihy šetria čas

Určite existujú situácie, kedy by ste radi čítali zaujímavú knihu a nechali sa unášať príbehom, ale z nejakého dôvodu to nie je možné. V takom prípade vyskúšajte audioknihy. Majú jednu špecifickú vlastnosť, môžete ich využívať pri rôznych aktivitách.

ID-100293074

Šetria čas, pretože okrem počúvania sa môžete venovať aj iným činnostiam. Napríklad, cestovanie dopravnými prostriedkami do práce, na služobnú cestu, či na výlet s deťmi, popri športova. Skvelé športy, pri ktorých sa hodí spoločník v podobe audioknihy sú behanie či posilňovanie.

A čo tak si spríjemniť činnosti, ako sú domáce práce? Určite je lepšie upratovať a mať pustený zábavný príbeh, ako pracovať v tichu. A nakoniec by sme spomenuli samotné relaxovanie, kedy môžete zatvoriť oči a vychutnávať si hovoreného slovo plnými dúškami.ň

Ako počúvať audioknihy?

V dnešnej dobe môžete využiť mnohé spôsoby, ako počúvať audioknihy. Najbežnejšie ľudia využívajú notebook, mobilný telefón, tablet alebo MP3 prehrávač.

Pokiaľ radi objavujete nové veci a nie ste veľkým zástancom hmotných CD, tak existujú spoločnosti, ktoré majú vo svojej ponuke audioknihy v elektronickej podobe. Aké sú výhody? Je to lacnejšie, rýchlejšie a pohodlnejšie. Ušetríte peniaze a budete mať k dispozícii audioknihu ihneď. Bonusom je, že väčšina firiem zaoberajúcich sa predajom audiokníh v digitálnom formáte, majú vyvinuté svoje mobilné aplikácie pre chytré telefóny. A v takom prípade môžete počúvať skutočne kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

Súťaž o audioknihu s Audioteka.sk

Audiotéka sa zaoberá predajom a vydávaním audiokníh vo formáte MP3 k okamžitému stiahnutiu a vypočutiu z webu alebo prostredníctvom mobilných aplikácií. V ponuke má viac ako 2 400 audiokníh. Okrem beletrie má aj hovorené slovo zamerané na osobný rozvoj, audio verziu nového časopisu Newsweek a výučbové materiály.

Audioknihy  môžete počúvať vo všetkých zariadeniach, ktoré tento formát podporujú. Pre mobilné zariadenia je vyvinutá mobilná aplikácia Audiotéka, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Audioknihy, ktoré môžete vyhrať od Audioteka.sk.

Ty

Keď Guinevere vkročí do kníhkupectva, kde Joe pracuje, ako by ho zasiahol blesk. Tá dievčina je zosobnením všetkého, čo kedy chcel: je krásna, múdra a má v sebe viac vášne než jeho najdivokejšie sny. Kvôli nej by treba vraždil, len aby ju získal. Guinevere to ešte nevie, ale narodila sa pre neho. Keď v nasledujúcich dňoch jej svet rozmetá séria veľmi nešťastných a dosť podivných náhod, je Joe jediný, kto jej ponúkne pomoc a útechu…

Není přání jako přání

Samostatná Londýnčanka Heather sa stále vyrovnáva s neverou bývalého priateľa, po ktorom jej ostali len horké spomienky a nesplatený byt. Jedného dňa stretne cigánku, ktorá jej vnúti vres pre šťastie, ktorý vraj splní všetky želania. A svet sa ako mávnutím čarovného prútika skutočne začína meniť a život sa rozjasňuje. Splnené priania začínajú naberať na obrátkach, Heather je zaskočená tým, čo sa deje.

Fifty Shades

Keď sa dvadsaťdvaročná študentka literatúry Anastasia vydá na pohovor s mladým podnikateľom Christianom Greyom, netuší, že stretne muža, ktorý jej zmení život aj hodnoty. Christian je šarmantný, šikovný a … tajomný. Naivná a nevinná Anastasia si začína uvedomovať, že ním začína byť úplne posadnutá.

Otázka:

Odpovedzte správne na otázku: Koľko audiokníh má v ponuke Audioteka.sk?

Odpovede posielajte na adresu magazin.zenam@gmail.com do 20. februára. Troch odmeníme audiknihami od spoločnosti Audioteka.sk

 

VÝHERCOVIA

Martina Melichová, Skliarovo

Vilma Pliešovská, Martin

Dorota Hudecová,  Bratislava

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť