ZUMBA – zbavte sa stresu a zlepšite si vytrvalosť aj ohybnosť

,,Energicka Zumba hodina vám prinesie nielen tanečný zážitok, ale aj výbornú kondíciu a dokonalé telo,” tvrdí fitness inštruktorka Barbora Vajgelová z bratislavského fitness centra LaZumba. Za hodinu cvičenia môže dospelý človek spáliť 800 až 1000 kalórií.

zumba_DANCE-FITNESS-ZUMBA-FITNESS1

ZUMBA OPAŤ OŽÍVA

,,Vďaka pútavým choreografiám a striedaním rýchlych aj pomalých rytmov má zumba pozitívny vplyv na krvný obeh, posilňuje srdce a pľúca, odbúrava stres a negatívne myšlienky, buduje vytrvalosť, koordináciu a svalovú hmotu, zvyšuje ohybnosť a zdokonaľuje tanečnú pohyblivosť,” dodáva inštruktorka Barbora.

ZUMBA FITNESS, LLC ZUMBAWEAR

Zumba Gold pre začiatočníkov

Ak ste začiatočník, alebo máte pocit, že by ste klasickú hodinu fyzicky nezvládli kôli veku alebo nadváhe ale chcete skúsiť latino tance, kumbiu, chacha a rôzne iné štýly je tu pre vás ZUMBA GOLG s Lenkou. Táto hodina je v pomalšom tempe a s podrobnejšou prípravou na každú choreografiu.

Cena je 3,80 eura za hodinu

zumba3

FunnyDANCE Program pre deti

zumba_deti_DSC00362

Pri deťoch je venovaná pozornosť hlavne koordinácií pohybov, učenie sa novým tanečným prvkom a rozvíjanie kreativity. Každé dieťa je jedinečné a FunnyDANCE Program rozvíja nielen jeho pohybové schopnosti, ale aj jeho osobnosť. Deti sa popri tom učia samostatnosti aj kolektívnemu správaniu. ,,Sústreďujeme sa na tanec a rozvoj pohybových schopností dieťaťa zábavnou formou, rozpoznávanie hudby a pohybu v rytme, správne držanie tela a jeho posilnenie, prejavenie seba samého, upevňovanie pozitívneho sebavedomia a v neposlednom rade radosť z tanca,” vysvetľuje inštruktorka Barbora.

LaZUMBA KIDS je cena za 10 hodinovy kurz iba 33    eur, prva skušobna hodina pre deti je zdarma.

Viac informacii nájdete na www.funnydance.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť