Zahanbíte aj hollywoodske hviezdy

Chcieť sa niekomu zapáčiť je prirodzená ľudská vlastnosť. Motivácie tých, ktorí majú zubné náhrady, sú rôzne. Niekto sa rozhodne zo zdravotných dôvodov a ďalší chce mať úsmev ako hollywoodska hviezda. Preto si vlastné zuby nechávajú nahradiť kvalitnými náhradami, ktoré sú na nerozoznanie od pravého chrupu. Nikto nemusí vedieť, v čom spočíva tajomstvo ich krásneho úsmevu. Ani svetové filmové osobnosti sa nepriznajú, že mali deravé zuby a potrebovali ich nahradiť implantátmi…

 

Woman With Apple

Zubné implantáty prinesú späť dobrý pocit

 

 

 

Ľudia majú strach zo zubárov a ich ambulancie navštevujú, až keď príde do tuhého. Žiaľ, niekedy zub či zuby nie je možné zachrániť. Absencia hociktorého zuba môže v ústach časom napáchať škodu. Chýbajúce zuby môžu spôsobovať bolesti hlavy, migrény, postupne sa vám začnú posúvať zuby v smere toho chýbajúceho, bude to obrovská záťaž pre celú čeľusť. Budete jesť len kašovité jedlo a polievky. Táto vízia nie je vôbec lákavá.

 

Zubné implantáty sú čoraz obľúbenejšie. Nehľadajte ich iba v ústach skôr narodených. Do svojej krásy investuje už aj veľa mladých, a to práve v podobe pekných zubov.

 

V Bratislave sa nachádza klinika, v ktorej vznikajú naozaj kvalitné umelé zuby. Pod značkou ROOTT nájde človek s problematickým chrupom rokmi zdokonalené implantáty zubov. Na miesto chýbajúceho zuba vám na klinike implantujú titánový kolík, na ktorý sa neskôr umiestni nesnímateľná zubná náhrada. Zubní lekári volia implantáty tvaru koreňa podľa dostatočného objemu kostí, väčšinou sa nimi nahrádzajú predné zuby. Čas hojenia tu predstavuje dobu približne štyroch až šiestich mesiacov.

 

Pokiaľ ste sa rozhodli pre kompresné zubné implantáty, po chirurgickom zákroku sa už o tri dni môžete tešiť na svoj náhradný zub. Bazálne implantáty sa využívajú, ak vám chýba viac zubov. Obyčajne je možné ich vložiť do chrupu hneď v deň extrakcie zuba. V Bratislave sa ceny zubných implantátov ROOTT pohybujú v závislosti od závažnosti stavu vášho chrupu. Zubný lekár môže odmietnuť implantáciu, pokiaľ váš zdravotný stav bráni plnohodnotnej regenerácii kostí a ukotveniu zubného implantátu (choroby krvi, pečene, cukrovka atď.).

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť