Trblietavý prsteň ku každému oblečeniu

Snom každej ženy je krásny trblietavý prsteň, ktorý nám bude verným doplnkom k rôznym outfitom. Pokiaľ sa však rozhodneme nosiť výrazný prsteň, nemali by sme zabudnúť na starostlivú úpravu rúk, aby všetka naša snaha o elegantný outfit nebola zbytočná. Súčasťou starostlivej manikúry je väčšinou i lakovanie nechtov a výber toho správneho odtieňu laku, ktorý by mal vyzdvihnúť jedinečný dizajn prsteňa, prípadne ho vkusne doplniť. Či už nosíte žiarivý prsteň plný farebných kamienkov, alebo len jednoduchú svadobnú obrúčku, pripravili sme si pre vás pár tipov.

 

 

ID-10027646

 

Strieborné prstene

K metalickému striebornému kovu sa hodia skôr studenšie tóny farieb lakov na nechty, ktoré pekne doplnia trblietanie tohto kovu. Zaujímavé môžu byť i laky na nechty s trblietkami, alebo naopak laky v jemných pastelových tónoch. Striebro na rozdiel od ostatných kovov nie je tak nápadné, takže odvážne dámy môžu určite experimentovať i s ohnivými farbami lakov.

 

Zenam_1

 

 

Zlaté prstene

Žlté i ružové zlato sú teplé odtiene farieb, ku ktorým je potrebné starostlivo voliť farby lakov na nechty, pretože už samotný kov týchto prsteňov je veľmi výrazný. Zlatý prsteň skvelo doplnia skôr teplé farby lakov a tiež nenápadné krémové a prírodné odtiene. Pri svadobných obrúčkach z ružového zlata pozor na farby, ktoré by sa mohli nepríjemne biť s ružovým odtieňom tohto kovu.

 

Zenam_2

 

Prstene s farebnými drahokamami

Poslednú dobu sú stále obľúbenejšie zásnubné prstene s farebnými drahokamami, alebo diamantmi. Vďaka tomu sa objavujú na rukách budúcich neviest stále farebnejšie šperky, ktoré môžete podporiť krásnou manikúrou. Avšak tá by mala byť striedmejšia, aby ste krásnu farbu drahokamu neprebila ešte výraznejším lakom. Dobrou voľbou sú bezfarebné laky, alebo neutrálne telové a krémové odtiene.

 

Zenam_3

 

Rôznofarebné statement prstene

Po náramkoch a náhrdelníkoch začína nastupovať móda výrazných prsteňov, ktoré majú okrem nápadného dizajnu často i viacfarebné detaily. U viacfarebných šperkoch je to s lakmi na nechty trochu problém. Pokiaľ na šperku nejaká z farieb výrazne prevláda, môžete použiť lak v podobnom tóne. Pokiaľ je však na šperku paleta farieb skutočne široká a žiadna neprevláda, bude lepšie vsadiť na istotu s decentnými neutrálnymi tónmi.

 

 

Ilustračné foto: www.freedigitalphotos.net

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť