Soňa Müllerová so svojou dcérou Emou v boji proti rakovine prsníka

Dve slávne ženy, ale hlavne milujúca mama a dcéra, Soňa a Ema Müllerové, sa pridávajú k výzve pacientskych organizácií v boji proti rakovine prsníka a stali sa tvárami kampane  OBLEČ SA SRDCOM.

„Ja a moja Emča sme veľmi emotívne ženy, a tak sme úprimne s veľkým srdcom vstúpili do tejto kampane proti rakovine.  Aj my hovoríme Nie rakovine prsníka, lebo láska matky a dcéry je jedno úžasné, jedinečné puto, ktoré by nikdy nemala pretrhnúť  zákerná choroba, ako dôsledok zanedbanej prevencie,” tvrdia mama a dcéra Müllerové.

Obliekli sa do pančušiek

Obliekli sa do krásnych pančušiek z Beponu, na ktorých je maličké ružové srdiečko, ako symbol lásky, ženskosti a zdravých prsníkov. „Veríme, že sa budú ženám páčiť a pripomenú im, že by  nemali zanedbať na samovyšetrovanie a preventívnu prehliadku svojich “prsíčok, didikov, cicúšikov, prsiek”, či ako ich  doma volajú.  A okrem toho symbolický výťažok z predaja pančušiek pomôže vytvoriť ďalšie pacientske centrum na onkológii, kde vyliečené ženy pomáhajú novým pacientkam. Veríme, že táto kampaň pomôže, veľmi si to želáme!“

Známy producent pančušiek a ponožiek spolu so známymi tvárami s oboma ambasádorkami kampane pomôžu onkologickým pacientkam výťažkom z charitatívnych pančušiek so symbolickým srdiečkom pomoci na členku.

„Ďakujeme za veľké srdce a empatiu, s ktorou naša obľúbená značka pančušiek BEPON prináša pomoc a informovanosť ženám,” hovorí Jana Pifflová Španková.

“Informácie o prevencii nájdete na každej škatuľke ich krásnych charitatívnych pančušiek so srdiečkom pomoci z RUŽOVEJ billboardovej  a citylightovej kampane. Každý z 97 obchodov je tento mesiac október vyzdobený v znamení ružovej  a spolu hovoríme ženám POVEDZ NIE RAKOVINE PRSNÍKA. Oblečte sa aj vy srdcom a podporte ženy s týmto ochorením,“ vyzýva prezidentka občianskeho združenia NIE RAKOVINE  Jana Pifflová Španková.

Kúpou pančušiek môžu aj zdravé ženy a dievčatá finančne podporiť svoje rovesníčky v boji s týmto ochorením v duchu nápisu na obale pančušiek: obliecť sa srdcom, milovať svoj život, pomáhať a povedať NIE RAKOVINE prsníka.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť