Ruky pod drobnohľadom

Novú účinnú rutinu pre dokonalú čistotu rúk a ich ochranu prináša aj značka Dermacol.

Antibakteriálne mydlo na ruky

Antibakteriálne mydlo je vhodnou náhradou za bežné umývacie prostriedky najmä počas obdobia, kedy je riziko kontaktu s baktériami vyššie. Svieže antibakteriálne mydlo Dermacol s tropickou a mätovou vôňou je obohatené o antimikrobiálnu zložku Campo Plantservative WSR, ktorá ničí baktérie.

Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol –  4,99 eur – 150 ml 

Táto látka sa získava extrakciou z kvetu japonskej byliny zimolezu, ktorá vykazuje široké spektrum antimikrobiálnej aktivity voči grampozitívnym aj gramnegatívnym baktériám, kvasinkám a plesniam. Vyvážená receptúra s Panthenolom účinne čistí, stará sa o pokožku rúk a udržuje jej prirodzené pH. Mydlo sa predáva v praktickom balení s pumpičkou s objemom 150 ml a 250 ml. Dermatologicky testované, produkt nie je biocídny.

Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol –  5,69 eur – 250 ml 

Antibakteriálny gél na ruky

V aute, kancelárii, na cestách a všade tam, kde nie je k dispozícii mydlo a voda, poslúži ako prvá pomoc antibakteriálny gél na ruky Dermacol s obsahom 70 % liehu a glycerínu. Rýchlo, účinne a bez potreby oplachovania ničí škodlivé baktérie a zabezpečuje okamžitú hygienu  rúk. Dostupný v dvoch baleniach  – priehľadnom a modrom.

Antibakteriálny gél na ruky Dermacol –  5,69 eur / 200 ml

TIP Dermacol: SOS KRÉM NA RUKY

Umývanie rúk je odborníkmi považované za jednu z najúčinnejších metód prevencie proti vírusom. Ideálna je kombinácia antibakteriálneho mydla, teplej vody a dôkladného čistenia rúk po dobu minimálne 30 sekúnd.  Postup je jednoduchý – navlhčite ruky vodou, naneste mydlo a následne mimo prúdu vody trením o seba čistite dlane, chrbty rúk, prsty aj medzery medzi nimi. Opláchnite a osušte čistým uterákom alebo jednorazovým papierovým obrúskom. 

Krém na ruky SOS Repair, Dermacol – 2,65 eur/ 75 ml

Nezabúdajte ani na následné ošetrenie krémom. Odporúčame SOS krém Dermacol, ktorý je určený pre namáhanú pokožku rúk so sklonom k popraskaniu. Kombinácia panthenolu, urey a bambuckého masla obnovuje suchú a poškodenú kožu a poskytuje  jej dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním.

Dostupné v eshope www.dermacol.sk a v sieti drogérií.

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť