Pripadá vám odličovanie zbytočné, pretože sa nelíčite? Nie je to tak

Aj keď sa nelíčite, odličovať sa musíte. Mnoho nečistôt na svojej pleti nazbierate cez celý deň z okolitého prostredia. Tieto nečistoty je potrebné z pleti doslova umyť, aby mohla voľne dýchať a nezanášali sa jej póry. Preto aj v dňoch, kedy sa nelíčite, napríklad cez víkend, večerné odličovanie nezanedbávajte.

 

 

iStock_000023667653Small

 

Najčastejšie chyby v odličovaní

1. Večer ste príliš unavená a odličovanie nechávate na ráno

2. Celé odlíčenie zvládnete s jedným tampónom

3. Používate nekvalitné tampóny

4. Odličovanie vám pripadá zbytočné, pretože sa nelíčite

5. K odlíčeniu vám stačí voda a mydlo

6. Neodličujete krk, len tvár

 

 

Ako správne a ľahko odlíčiť pleť?

Tvár si jemne navlhčite alebo použite vatový tampón s odličovacím tonikom. Venujte pozornosť odličovacím tampónom, ktoré používate: menej kvalitné nedržia veľmi pohromade a zvlhčené sa počas odličovania ľahko rozpadnú. Výsledkom bude pleť zanesená vatovými chĺpkami, ktoré cez noc pôsobia rovnako škodlivo ako zvyšky líčidiel.

 

Pleť čistite dvakrát denne, ráno a večer a to i vtedy, ak ste nepoužili alebo nepoužívate mejkap. Čistením sa neodstraňujú iba zvyšky líčidiel, ale aj všetky nečistoty.

Na kvalitné a jednoduché čistenie pleti vám dobre poslúžia nové Odličovacie tampóny HARTMANN. Ich vrúbkovaný povrch zvyšuje odličovací účinok a vonkajšie obšitie zabraňuje ich rozpadnutiu.

tampon

Obr. Odličovací tampón HARTMANN

 

 

Výrobca je rešpektovanou značkou v oblasti zdravotnej starostlivosti a garantuje použitie 100-percentnej bavlny používanej na dôležité zdravotné a hygienické pomôcky. Tampóny sú tak príjemne mäkké a dobre sajú.

Tretina opýtaných používateliek sa v prieskume vyjadrila, že preferujú odličovacie tampóny zo 100%-nej bavlny. Rozhodli sme sa im vyjsť v ústrety,” zdôvodnila použitý materiál Irena Malá z HARTMANN-RICO.

 

Trojica tamponov web

Vzhľad odličovacích tampónov je možné skontrolovať cez priehľadnú časť obalu. Jeho dizajn navrhli samotné používateľky a vyrába sa v troch farebných prevedeniach: modrý, strieborný a ružový. V balení je 80 kusov a dostupné je v drogériách a hypermarketoch za odporúčanú cenu 1,20 eur.

 

SÚŤAŽ!

Odpovedzte správne na otázku: V koľkých farebených prevedeniach sa vyrábajú obaly odličovacích tampónov?

Odpovede posielajte na adresu magazin.zenam@gmail.com do 31. decembra. Troch odmeníme balíčkom  od spoločnosti HARTMANN RICO

sutaz_DSC_0618

 

 VÝHERCOVIA súťaže:

Emma Urbanová, Martin

Mária Meďašová,  Košice

Jolana Sabová, Trebišov

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť