Podporte imunitu detí

Najčastejšími príčinami slabej imunity detí sú isté vrodené predispozície ako aj nevyvážená životospráva. Aby ste podporili odolnosť ich organizmu doprajte im dostatok pohybu, spánku a pestrej stravy bohatej na vitamíny a minerály. Ak to nepomáha je zvyčajne nutné siahnuť po doplnkoch stravovania, liečivých, najlepšie prírodných prípravkoch.

 

Dieta s matkou pri lekarovi

 

Bez chémie

Novinkou u nás je rastlina pochádzajúca z exotických častí sveta, až z Karibiku. Volá sa Moringa Caribbean. Táto exotická rastlina v sebe skrýva zrejme najviac minerálov, vitamínov a proteínov zo všetkých rastlín. Až 46 antioxidantov, 20 aminokyselín a 26 protizápalových látok. S týmto zložením dodá vášmu dieťaťu nielen potrebnú vitalitu, ale dlhodobo zlepší jeho odolnosť voči nebezpečným baktériám a vírusom. Zabezpečí posilnenie imunity pričom nebudete musieť siahnuť po umelých výživových doplnkoch. Karibská moringa má tak isto vysoký obsah vitamínu C a obsahuje stavebné látky s pozitívnym účinkom na rast a vývin mozgových a nervových buniek.

 

 

Deti na luke

 

Množstvo látok v jednom

Obsah vitamínov, proteínov a minerálov v karibskej moringe (Moringa Caribbean) robí z tejto rastliny užasný antioxidant. Listy obsahujú vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 ako aj vitamíny A, C, D, E a K. Okrem toho obsahuje vysoký podiel cenných mastných kyselín Omega -3, -6, -9. Z doteraz preskúmaných rastlín má najvyššiu koncentráciu chlorofylu a zázračnej látky Zeatín ako aj veľa Salvestrolov, ktoré sú odpoveďou prírody na rakovinu. Základ moringy je čisto prírodný a je lepšou alternatívou než rôzne „tabletky na imunitu.“ Podľa ajurvédy pôsobí samotný list moringy preventívne pri viac ako 300 chorobách. Mnohé z účinkov, ktoré jej pripisujú v Indii, boli potvrdené modernými vedeckými štúdiami.

 

 

Chlapec pred tabulou

Kde môžete nájsť karibskú moringu?

Z karibskej moringy sú najčastejšie využívané listy, ktoré sa dajú mnohostranne využiť. V krajinách pôvodu sa konzumujú väčšinou surové, varené, dusené alebo pražené. Pripravuje sa z nich však aj čaj, ktorý sa tradične pije ako prevencia proti chorobám a na podporu zdravia, ale používa sa aj zvonku, napr. pri kožných problémoch. V našich zemepisných šírkach je však dôležitý predovšetkým prášok z listov moringy. Listy totiž sušením a zomletím získajú trvanlivosť, bez toho, aby stratili svoj účinok, a dajú sa dopraviť priamo k nám domov.

 

U nás sa dá nájsť vo forme kapsulí. Jedno balenie 60 kapsulí karibskej moringy vyjde na 30 Eur.

https://www.moringacaribbean.sk/index.php?route=blog/index&id=83

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť