Oriflame poradca: “Chémia” musí fungovať! Voňajte si navzájom!

Keď ide o vzájomné sympatie, či už na pracovisku, v kolektíve kamarátov a známych, ale aj vo vzťahu, vôňa je rozhodujúca.

Oriflame to vie, a preto vo svojej novej ponuke prináša dve toaletné vody, v ktorých ONA aj ON pocítia romantiku, vášeň a spoločné dobrodružstvá.

Dámska toaletná voda Eclat Amour

zachytáva tóny krehkej bielej fialky, bieleho kosatca a cédrového dreva.

Toaletná voda Eclat Amour, 50 ml, 27,90 eur

Pánska toaletná voda Eclat Toujours

ponúka elegantné tóny mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé. Ide o vysokokvalitný druh kože, ktorá podčiarkuje šarmantnosť vône a dokonale pristane romantickému a zamilovanému mužovi.

Toaletná voda Eclat Toujours, 75 ml, 27,90 eur

Vyjadrite to novými vôňami od Oriflame spoločne!

Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. Je to najmä preto, že ako všetky ostatné produkty Oriflame, aj vône vytvárajú len tí najlepší, najväčšie svetové mená pracujúce pre TOP značky.

Tvorcom toaletnej vody Eclat Toujours je Pierre Negrin, ktorý vytvoril množstvo vôní pre značky ako Calvin Klein, Ralph Lauren, Tom Ford, Viktor & Rolf a iné.

Na dámskej Eclat Amour spolupracovali Alexandra Carlin a Aliénor Massenet. Obe dámy už pre Oriflame v minulosti vône vytvorili. Alexandra tvorila aj pre značky ako Amouage, Ferrari, Victoria’s Secret, Davidoff, Salvador Dali a ďalšie.

Aliénor je jednou z popredných majsteriek parfumérie k sveta, vytvorila vône pre značky ako Davidoff, Diesel, Estee Lauder, Karl Lagerfeld, Lancôme, Trussardi, Viktor & Rolf a mnohé ďalšie.

Oriflame to s vôňami jednoducho vie a dokazuje to aj novinkami vo svojej aktuálnej ponuke.

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť