Nechty ako od profesionála

Gélové nechty nemusia z rôznych dôvodov vyhovovať každému. Čo by ste však povedali na lak, s ktorým dosiahnete porovnateľný efekt, no bez nežiaducich vedľajších účinkov? Odpoveďou sú nové laky  na nechty One Step Gel Lacquer od Dermacol.

Viac výdrže

Hoci nutnosť pravidelných návštev kozmetického salónu odradí od gélových nechtov nejednu ženu, dve veci im uprieť nemožno – páči sa nám ich odolnosť a žiarivo hladký povrch. Tie v salóne docielia použitím viacerých prípravkov a následne UV lampy.

Lak One Step Gel Lacquer má gélovú textúru, ktorá krásne vyhladí povrch nechtov.

Nanáša sa v dvoch veľmi tenkých vrstvách – prvú vrstvu nechajte zaschnúť minimálne 2 minúty a po uplynutí tohto času aplikujte ešte jednu jemnú vrstvu a počkajte, kým dokonale zaschne. Na dosiahnutie finálneho vzhľadu nepotrebujete UV lampu ani žiadne ďalšie produkty. Takto upravené nechty podľa vykonaných testov vydržia dlhšie ako 6 dní.

Viac jemnosti

Mnohým ženám na gélových nechtoch prekáža nie práve šetrné odstraňovanie. Ak chcete zmeniť farbu, vrstvu gélu alebo gél-laku treba rozpustiť prípravkom s obsahom acetónu alebo „zbrúsiť“ pilníkom. V dôsledku týchto postupov sa štruktúra nechtu naruší a nechty sú potom krehkejšie a lámavejšie.

Lak One Step Gel Lacquer odstránite aj jemným odlakovačom bez acetónu. Navyše neobsahuje škodlivý formaldehyd prítomný vo väčšine profesionálnych prípravkov, takže neškodí ani tehotným a kojacim ženám.

Viac kreativity

Nejedna majiteľka gélových nechtov si povzdychne, že po návšteve salóna je na 2-3 týždne odkázaná na ten istý odtieň. A to v lete, kedy naše outfity žiaria farbami nie je žiadna výhra.

Lak One Step Gel Lacquer  je dostupný v 6 nádherných odtieňoch, ktoré môžete meniť doslova podľa nálady. Chcete zladiť farbu laku na rukách s tou, ktorú máte na nohách? Žiadny problém, na odlakovanie vám postačí bežný odlakovač, takže výsledok ako od profesionála zvládnete za pár minút aj doma. 

Lak na nechty One Step Gel Lacquer, Dermacol – 5,99 eur/11 ml – 6 odtieňov

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť