Kozmetika na cesty. Odličovacie tampóny do kabelky

Neskladné balenia odličovacích prostriedkov, odlakovačov i vatových tampónov môžete nechať doma. Značka Bel ponúka moderné a elegantné riešenia.

iStock_000023667653Small

Dôkladné odlíčenie je zvlášť dôležité v horúcich letných dňoch, umožní pleti aby mohla riadne dýchať. Najnovším trendom v odličovaní sú tampóny Bel Lotion Pads. Navlhčené tampóny sú pripravené v efektívnom balení, ktoré sa vám zmestí do kabelky či malej cestovnej taštičky.

bel_lotion_pads_vlhke_odlicovaci_tampony_30 WEB

Malá uzatvárateľná dóza obsahuje tridsať odličovacích vatových tampónov napustených pleťovým tonikom, ktoré veľmi jemne, ale dôkladne čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovaciu vodu a pleťové mlieko. Keďže neobsahuje alkohol, preto sú tampóny vhodné aj pre odličovanie veľmi citlivých očí. Vďaka špeciálnemu baleniu nevysychajú a sú pripravené na použitie.

Výhodou odličovacích tampónov Bel Lotion Pads je, že si dokážu poradiť aj s dobre držiacimi vodeodolnými riasenkami. Ocenia ich dámy zvlášť v lete, pri pobyte pri vode.

Odlakovac_MG_5392 WEB

Vyberať možno z dvoch variánt vatových tampónov:

Odličovacie tamóny Bel Lotion Pads s aloe vera alebo s morskými minerálmi. Aloe vera je známe svojimi blahodarnými a liečivými účinkami a morské minerály sú zase príjemne osviežujúce a vitalizujúce. Tieto odličovacie tampóny nájdete vo vybraných drogériách a hypermarketoch. Odporúčaná cena je 3,32 eur.

Odlakovacie tampóny Bel Premium s vitamínom E, ktorý zabraňuje vysúšaniu okolia nechtu. Bonusom je aj príjemná citrusová vôňa. Tieto tampóny sú ideálne pre rýchle a šetrné odlakovanie nechtov. Tampóny nájdete vo vybraných drogériách a hypermarketoch. Odporúčaná cena je 3,32 eur.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť