Jarné pastelové odtiene sa postarajú o sviežu manikúru

Dolaďte si nový jarný outfit bezchybne  upravenými nechtami. Jarné pastelové odtiene sa postarajú o sviežu manikúru, ktorá vydrží celý pracovný týždeň. Pozornosť po zime si zaslúži aj pleť, ktorú rozžiari rýchly „detox“ pomocou masky s aktívnym uhlím.

Novinky od Dermacol: dajte zbohom šedi!

Tmavé farby striedajú v jarnom šatníku svieže pastelové tóny, a to isté platí aj o manikúre. Aj preto  do radu dlhotrvácnych lakov na nechty Dermacol 5 Day Stay pribudli tri nové odtiene, ktoré doslova sršia energiou. 

Jemne ružový, no pritom iskrivý Sparkle s trblietkami, ktoré sú opäť „in“, dopĺňajú 2 odtiene Fairy a Unicorn s trendovými holografickými efektami. Lak sa ľahko a rovnomerne nanáša a na nechte vytvára krásne lesklý, no pritom extrémne dlhotrvácny pevný film, odolný voči oderu a olupovaniu. Dokonalá manikúra vám tak vydrží celý pracovný týždeň!

Dlhotrvácny lak na nechty 5 Day Stay č. 47, 48 a 49, Dermacol, 3,95 eur

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť