Herečka Vačková: Hmotnosť už neriešim, prestala som sa vážiť

Populárna herečka Zuzana Vačková s je na tom s hmotnosťou tak, ako tisíce ďalších žien. Raz ručička na váhe stúpa, inokedy ide dolu. Herečka tvrdí, že ju už prestala riešiť. Dôležité je to, ako sa cíti…

2019

“Som veľmi aktívny človek a tak som vždy inklinovala k pohybu. Najmä pracovné vyťaženie mi často nedovoľuje plnohodnotne trénovať, ale vždy ako je to možné, zaraďujem tréning do svojich dní ako rutinu,” hovorí herečka Zuzana Vačková.

Priznáva tiež, že ju láka aj vidina lepšej postavy, avšak je to u nej vyrovnané so chcením hýbať sa pre seba a pre zdravie.

2019

Tak ako každej žene, aj Zuzane Vačkovej hmotnosť kolísa. Už ju však nezohľadňuje a neváži sa. “Ukazovateľom je to, ako sa cítim. A aj keď sa často cítim skvele, chcem sa cítiť ešte lepšie a POHYB mi k tomu výrazne pomáha. Beriem ho nielen ako aktivitu zlepšujúcu zdravie a postavu. Slúži mi najmä ako relax a psychohygiena,” hovorí herečka.

A ako si udržiava motiváciu?

“Motiváciou pre mňa je samotné cvičenie. Ako hovorí môj tréner Ľuboš Gsch, najlepšou motiváciou na tréningu sú tréningové výsledky,” hovorí s tým, že jej motiváciou je už to, keď sa po tréningu cíti lepšie.

2019

,,Mám radosť z toho, že kým mnoho mojich kolegov ešte len vstane z postele, ja už mám tréning za sebou,.” dodáva s tým, že sa stretáva s ohlasmi, že je to motivujúce, že aj oni začnú a podobne. Aj to je jej motivácia.

,,Motivovať iných, aby sa stali lepšími a prekovali svoju lenivosť a urobili niečo pre seba,” skonštatovala Vačková.

2019

Tréner Ľuboš Gsch je autorom online programu Členstvo v POHYBe. Program je založený na kompletných tréningových plánoch, ktoré je možné kombinovať aj cyklovať.

Okrem toho napísal knihy Začni cvičiť s POHYBom pre mužov a Začni cvičiť s POHYBom pre ženy.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť