Harmónia tela, duše a mysle prichádza už po tretíkrát do Banskej Bystrice!

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy je veľkým podujatím zdravého životného štýlu, prepojenie zdravia a krásy, krásy tela i duše, osobnostného i duchovného rozvoja. Táto širokou verejnosťou obľúbená víkendová, inšpiratívno-zábavná akcia pre človeka v každom veku, prichádza do mesta pod Urpínom aj túto jar. Na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu tešiť, nám prezradila hlavná organizátorka podujatia Katarína Mikuláková.

Podujatie sa bude konať v piatok a sobotu 15.-16.5.2015, v  priestoroch Hotela LUX.

 

IMG_4091

 

Čo je pre návštevníkov HARMÓNIA Festivalu tento rok pripravené?

Pripravený je doteraz najbohatší a najpestrejší program, v rámci ktorého vystúpi 16 zaujímavých lektorov a známych osobností, 3 tematické výstavy s viac ako 65 vystavovateľmi, ako aj pestrý sprievodný program pre deti a dospelých..

 

Aké známe osobnosti zavítajú do Banskej Bystrice?

Pozvanie do Banskej Bystrice prijalo množstvo zvučných mien ako MUDr. Igor BukovskýJozef  Banáš – autor bestsellerov Kód 1, Kód 9 a Velestúr, Pavel “Hirax” Baričák so svojím Šlabikárom šťastia, Peter Platnieta – odborník na zdravé stravovanie a „BIO človek roka 2012“, Patrik Balint – uznávaný regresný terapeut, Zuzana Hozhoni  a Ľuba Lapšanská – obe dlhoročné prispievateľky do Časopisu Vitalita ai.

 

 

Ponuka Harmonia v PP 2014

Aké témy prináša tohtoročná HARMÓNIA v rámci prednáškového programu?

Témy sú veľmi pestro a pútavo vyskladané – dozviete sa o homeopatii, aromaterapii, limbickom otlačku, vplyve potravín na zdravotný stav človeka, aj ako dátum nášho narodenia ovplyvňuje náš život, či ako sa vedome pripraviť na tehotenstvo a materstvo. Predstavíme vám plán B – ako viac jesť a menej vážiť, ako môžete predchádzať “zlému” cholesterolu a s ním spojeným srdcovo-cievnym chorobám a tiež problematiku potravinovej intolerancie a alergie.  Dotkneme sa aj čoraz naliehavejšej témy správnej detskej výživy a detskej obezity. Zoznámite sa aj so slovenskými čarokruhmi a mandalami.

 

 

DSC_0075

 

 

 

Spomínali ste bohatý sprievodný program.

Program sme obohatili o workshopy Vráťme sa k liečivej sile bylín a Rýchlokurz nevarenia. Úplnou novinkou je jedinečný zážitkový workshop jogy smiechu Ľubora Foltána. Pripravili sme pre vás taktiež výnimočnú skupinovú meditáciu Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom. Vyskúšať si budete môcť čaro orientálnych tancov, cvičení Chi Toning a Port de Bras s ALISHABOU. Krásne maličkosti si budete môcť vlastnoručne vyrobiť na kreatívnych dielňach so ZUNAartom. A ani tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a diagnostika aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo, ukážky líčenia a ochutnávky zdravej stravy.

 

A čo naši najmenší?

O našich najmenších sa na HARMÓNIA Festivale v Banskej Bystrici postarajú animátorky Súkromného centra voľného času a Hudobnej školy YAMAHA z Banskej Bystrice, ktoré pripravili pre deti pútavý a zábavný program – detský kútik, detské tvorivé a hudobné dielne.

Kde si môžu návštevníci zakúpiť vstupenky na podujatie?

Vstupenky si môžu návštevníci zakúpiť buď priamo na mieste v deň konania akcie, alebo za zvýhodnené ceny v predpredaji cez www.Ticketportal.sk. Základné vstupné na výstavu je     1,50 Eur.

 

 

Program_BB_2015

 

Viac informácií a časový harmonogram prednášok na www.HarmoniaFest.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť