Dámy, kupujete jazdené auto? Pomocná ruka je tu!

Už dávno neplatí, že sa pri kúpe jazdeného auta pozeráme iba na farbu. Ženy, šoférky, vedia všetko, čo vedieť potrebujú  a sú medzi nimi dokonca priekopníčky, ktoré sa rozumejú automobilom oveľa viac ako väčšina mužov. Avšak, ruku na srdce! Ak už ide kupovať jazdené vozidlo, na obhliadku, skúšobnú jazdu či návštevu servisu si väčšinou berie pomoc v podobe priateľa, otca, známeho.

Dnes už sa nemusíte prispôsobovať programu nikoho iného a byť odkázaná na „dobre mienené“ rady. Choďte na to s rozumom, nechajte si poradiť odborníkmi na slovo vzatými a ušetrite čas aj peniaze. Spoločnosť AUTOPORADCA s tímom profesionálov vaše auto snov nielen vyhľadá, ale aj preverí zo všetkých uhlov, pomôžu s právnou stránkou a odporučia pre vás to najlepšie riešenie.

Ilustracna foto 2_zdroj Autoporadca_1

Ako odborníci spoločnosti AUTOPORADCA sme klientovi spoľahlivo nápomocní pri zisťovaní nielen technického, ale aj právneho stavu jazdeného vozidla. Preverovanie vybraného automobilu prebieha presne stanoveným odborným postupom a vždy pri otvorenej komunikácii s klientom,“ predstavuje službu Martin Babulic, riaditeľ spoločnosti AUTOPORADCA.

S AUTOPORADCOM ušetríte čas, energiu a peniaze, pretože neskoršie zistenia, napríklad búraný diel auta alebo stočené kilometre, môžu byť nepríjemným prekvapením nielen pre vás, ale aj vašu peňaženku. Navyše, po preverení jazdeného vozidla vám odborníci pomôžu aj pri uzatváraní kúpnej zmluvy, poistenia a financovania a obdržíte záverečnú správu o stave vozidla, ktorá dokumentuje jeho stav v danom čase.

LOGO_FINAL_OUTL

Môžete si vybrať z 3 balíkov služieb, podľa svojich potrieb a možností.

  • Štartér: základne preverenie jazdeného vozidla

  • Kontrolka: detailné preverenie jazdeného vozidla

  • Kompletka: nájdenie a detailné preverenie jazdeného vozidla

Ceny balíkov služieb AUTOPORADCA začínajú už od 99 EUR.

Viac informácií nájdete na www.autoporadca.sk.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť