AVON predstavil novú príťažlivú vôňu – parfum Attraction!

Spoločnosť AVON Cosmetics uviedla jedinečný parfum AVON Attraction pre neho a pre ňu. Vôna je vytvorená tak, aby prebudila túžbu medzi mužom a ženou.

 

 

AVON Attraction_1
Novinky zo sveta vôní predstavil obľúbený moderátorský pár Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra „Sajfa“, ktorých rovnako spája neviditeľná sila, vášeň a láska. Spolu sa stali krstnými rodičmi parfumu AVON Attraction pre neho a pre ňu a slávnostne túto vôňu uviedli do života svojim bozkom.

Nezabudnuteľné podujatie v znamení príťažlivosti dotváralo tanečné vystúpenie CreDance a unikátne duo Mirror Family. Uvedenie noviniek si nenechalo ujsť množstvo známych osobností. Akcie sa zúčastnili obľúbení herci, speváci, moderátori i tváre projektu AVON proti rakovine prsníka. Luxusnú a povznášajúcu atmosféru večera dotvárali zmyselné tóny oboch vôní.

 

 

AVON Attraction_2

Hlavným prekvapením sa stalo hudobné vystúpenie známej slovenskej speváčky Tiny, ktorá sa na pódiu objavila po dlhšej prestávke. Tina podporila novú kampaň AVONu – Krásne pre seba a stala jej ambasádorkou.

 

Hlavným poslaním kampane je povzbudiť ženy, aby boli odvážnejšie, silnejšie a sebavedomejšie a aby sa nebáli rozhodnúť sa podľa seba navzdory tlaku okolia. Skutočné príbehy žien, ktoré inšpirujú ostatné nájdete na www.vrajbysommala.sk.

Kolekcia vôní AVON Attraction

Toaletny parfum a voda Avon Attraction for Her a Him_s

Nový dámsky parfum Attraction vás pritiahne k sebe a zblíži. Vôňa z kategórie drevito-ovocných vôní je tvorená zmesou lákavej černice, magnetického pižma a vanilkového jantáru. Buďte jednoducho neodolateľná!

Nová výrazná a sexy pánska toaletná voda Attraction patrí do kategórie drevito-jantárových vôní. Vďaka kombinácii tónov koreňa zázvoru, lákavého pižma a tlejúcich drevín v nej vzbudíte zmyselnú túžbu. Buďte príťažlivý počas celého dňa!

SÚŤAŽ!

Odpovedzte správne na otázku:  Kto boli krstnými rodičmi parfumu AVON Attraction pre neho a pre ňu?

 

Odpovede posielajte na adresu magazin.zenam@gmail.com do 30 novembra. Troch odmeníme vôňou AVON Attraction od spoločnosti AVON COSMETICS.

 

VÝHERCOVIA:

Simona Tumová, Ratnovce

Marián Štefančík,  Bardejov

Silvia Káčereková, Vrbové

 

gratulujeme!

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť