Šaty pre moletky? Pred ich výberom spoznajte najprv svoju postavu

Chudá či bacuľka, vhodnými šatami môže každá dáma vlastniť postavu svojich snov.

Nad tými správnymi šatami uvažuje snáď každá dáma. A obzvlášť tie s kyprejšími tvarmi. Pochopiteľne, v prvom rade chcú zakryť svoje “nedostatky”. Čo je ale nemenej dôležité, je poznať svoje prednosti a práve na tie upozorniť.

Šaty pre moletky. Ako teda začať pri ich výbere, resp. kúpe? Skúste kalkulátorom postavy. Po zodpovedaní dvoch jednoduchých otázok dostanete výsledok. Ten vám poslúži na to, aby ste sa vedeli lepšie zorientovať v tom, čo hľadať.

Ak máte napríklad postavu typu prevrátený trojuholník, často nazývanú aj ako jahoda, máte širšiu hornú časť tela, teda široké ramená a užšie boky. Odporúča sa tak ramená zakryť a vhodným výstrihom zvýrazniť plnší dekolt. Pre vyrovnanie postavy by bolo zároveň fajn nájsť si šaty s voľnejšou dolnou časťou. 

Základných typov postáv je päť a pri každej je možné vytýčiť takéto pravidlá. Tie uvidíte spolu s výsledkom v kalkulátore postavy. Možno práve ten vám doručí odpoveď na otázku mnohých moletiek: Aké šaty si mám obliecť? 😉

Kalkulátor postavy nájdete tu.

Tip: Plesové obdobie je čo nevidieť tu, prejdite sa touto atraktívnou ponukou, v hlavnej úlohe spoločenské šaty pre moletky.

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť