Móda v záplave jesenných kvetín

Zavítala k nám jeseň a priniesla so sebou nádherné odtiene škoricovej, žltej, červenej a vínovej. Pri výbere jesenných kúskov s kvetinovým vzorom nemusíte veľa rozmýšľať. Kľúčom je vybrať si, akým spôsobom chcete vzor do outfitu zakombinovať.

 

Veľký kvetinový vzor

Zatiaľ čo jarné kvetinové vzory oplývajú jednoduchosťou a jemnosťou, jeseň si vyžaduje odvážnejšie kombinácie a je lepšie zvoliť si väčší vzor. Skúste šaty s potlačou ruží po celej dĺžke alebo – pre viac odvážne – kombináciu kvetinového vzoru s iným vzorom.

Ale dajte pozor! Oba vzory by mali byť vzájomne farebne prepojené.

 

 

 

Cellbes, kvetinové šaty, 32,95e

 

Kvetinový detail

Ak nie ste typ na veľkú potlač a vzory, skúste kvetinový vzor doplniť do outfitu iba v rámci detailu. Ten krásne vynikne na jednofarebných, jednoduchších kúskoch. Trendom ešte stále ostávajú výšivky na džínsach alebo sukni a momentálne aj na veľmi štýlovej bombere.

 

              

Cellbes, bombera s kvetinovým detailom, 54,95eur

Cellbes, džínsy s kvetinovým detailom, 53,95e

 

Kvetinový doplnok

Kvetinový doplnok je hravý a nápaditý spôsob ako doplniť jesenný outfit. Momentálne prevládajú nádherné, hodvábne šatky a šále, no nešliapnete vedľa ani s peknou bižutériou, alebo stále viac obľúbeným ruksakom, topánkami či kabelkou.

 

 

                 

Cellbes, kvetinové čižmy, 39,95e

Cellbes, kvetinová šatka, 19,95eur

 

 

Po dlhom dni v práci isto oceníte chvíľku na oddych. V tom vám určite pomôžu štýlové, interiérové vône, ktoré vám naplnia domov sviežou vôňou kvetín a navyše sú skvelým bytovým doplnkom!

 

Viac informácií: https://www.cellbes.sk/

 

Ilustračné foto: www.freedigitalphotos.net

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť