Zabavte sa v aquaparku vo Veľkom Mederi

Ak plánujete výlet k vode a chcete ho spojiť so zábavou, adrenalínom a zároveň mať dobre postarané o detičky alebo vnúčence, vyskúšajte navštíviť Veľký Meder.

 

Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder má letnej sezóny prístupných až 10 bazénov. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb.

 

 

Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.

 

 

 

Počas leta tu prebieha viacero zábavných podujatí. Ide hlavne o vystúpenia hudobných skupín rôznych žánrov, obľúbené penové párty a laserovú show, ktorá ukončí letnú sezónu.

 

 

K doterajším službám pribudla koncom februára tohto roka nová atrakcia. Je ňou wellness centrum. Pozostáva zo štyroch typov sáun (infra, parná, fínska a bylinková sauna), soľnej komory, Jakuzzi, ochladzovacieho bazéna, biosolária, dvoch relaxačných miestností, masážnych služieb, pedikúry, rybej pedikúry, kozmetiky, akumpresúrnej masáže CERAGEM a magnetoterapie BEMER. Určite si odpočiniete.

 

 

Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. www.thermalcorvinus.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť