Voda z vodovodu na čistenie pleti nestačí

Väčšina žien ešte stále používa na čistenie pleti iba obyčajnú vodu z vodovodu. Okamžitý pocit osvieženia je určite úžasný, ale nestačí na to, aby pleť dokonale vyčistil. Zdravá a krásna potrebuje oveľa viac.

ID-100318235

 

 

Jar je skvelé obdobie na zmenu. Je začiatkom nového, prináša mladosť a nové výzvy. Potrebnú dávku osvieženia a čistoty jej dodá Sensibio H2O micelárna voda francúzskej značky Bioderma.

 

 

 

Čo je to micelárna voda?

Je to mimoriadne čistá voda obohatená o mikroskopické častice nazývané micely. Tie sa svojím zložením podobajú biológii kožných buniek a pleť ich vďaka tomu vynikajúco toleruje. Keď sa micela dostane do kontaktu s kožou, naviaže a pritiahne na seba všetky nečistoty. Bez podráždenia vyčistí každý typ pokožky, dokonca i citlivú. Pleť upokojuje, osviežuje a hydratuje.

miscelarna voda

Prvá micelárna voda Sensibio H2O prišla na trh pred dvadsiatimi rokmi. Odvtedy sa stala každodennou súčasťou čistiaceho a odličovacieho rituálu miliónov žien na celom svete. Pre jej mimoriadne a blahodárne vlastnosti patrí oddnes aj do vašej kúpeľne. Stačí zájsť do najbližšej lekárne a spýtať sa na micelárnu vodu Sensibio H2O. Alebo kliknúť na stránku www.odlicovanie.sk

 

IMG_9695

Moderátorky Mirka Almasy a Barbora Rakovská nedajú na ňu dopustiť

 

Micelárna voda môže byť teraz vaša

Bioderma Sensibio H2O micelárna voda môže byť teraz vaša a to úplne zadarmo. Stačí sa od prvého apríla zaregistrovať na stránke www.odlicovanie.sk, odpovedať na tri jednoduché otázky a 100 ml cestovné balenie Sensibio H2O micelárnej vody poputuje priamo k vám domov. Okrem toho vám bude na stránke pravidelne k dispozícii dermatologička, vizážistka a konzultantky značky Bioderma, ktoré odpovedia na vaše otázky v starostlivosti o pleť. Navyše, ak sa zúčastníte denného kvízu, máte možnosť vyhrať aj 250 ml balenie Bioderma Sensibio H2O micelárnej vody.

 

foto: www.freedigitalphotos.net

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť