The Little Drummer Girl. Seriál zo sveta špionáže

Exkluzívny seriál The Little Drummer Girl uvedie televízna stanica AMC 3. januára 2022.

Florence Pugh ako Charlie, Katharina Schuttler ako Helga

Tajomný svet špionáže fascinuje ľudí od nepamäti. Dlhú dobu bol zahalený nepreniknuteľným rúškom tajomstva, ale dnes sa už z času na čas objavujú najrôznejšie dokumenty, filmy a seriály, ktoré ho poodkrývajú. Medzi špiónov vás zavedie aj seriál The Little Drummer Girl.

Michael Shannon ako Kurtz 

Nakrúcalo sa aj v Česku

Inšpiráciou pre filmárov seriálu The Little Drummer Girl je román britského spisovateľa Johna le Carrého, presláveného autora špionážnych a politických románov.

Florence Pugh ako Charlie, Bethany Muir ako Sophie 

Príbeh plný vášnivej lásky a napätia sa natáčal na niekoľkých miestach Európy, pričom najviac využívané boli lokácie vo Veľkej Británii, Grécku, ale aj v Českej republike. Pozorní diváci možno spoznajú pražské zákutia alebo mesto Cheb, ktoré sa počas natáčania premenilo na rakúske mestečko Kleinalm.

Alexander Skarsgard ako Becker, Florence Pugh ako Charlie 

Medzi dobrom a zlom je tenká čiara


Seriál sa odohráva v roku 1979. Izraelská tajná služba Mossad, v snahe dolapiť palestínskeho teroristu Khalila, regrutuje do svojich radov mladú anglickú herečku Charlie. Jej úlohou je s využitím svojich hereckých schopností a veľkej dávky odvahy, odhaliť palestínsku teroristickú sieť, ktorá operuje po celej Európe.

Alexander Skarsgard ako Becker, Michael Shannon ako Kurtz 

Charlie sa ocitá v neustálom nebezpečenstve, a to aj citovom, pretože v tomto svete býva hranica medzi láskou a nenávisťou či kladným hrdinom a zloduchom skutočne veľmi tenká a nejasná. Už v dobe svojho prvého vydania vyvolala kniha rozruch a aj dnes pôsobí celý dej odvážne.

Florence Pugh ako Charlie, Alexander Skarsgard ako Becker 

Kvalitný seriál aj obsadenie


Úlohy Charlie sa ujala Florence Pugh, herečka nominovaná na cenu BAFTA a známa z filmu Lady Macbeth. Ako Becker sa predstaví Alexander Skarsgårda, laureát cien Emmy a Golden Globe, ktorého sme mohli vidieť napríklad vo filme Big Little Lies (Veľké malé klamstvá). Ujsť si nenechajte ani Michaela Shannona v úlohe Kurtza. Tohto herca dvakrát nominovaného na Oscara môžete poznať z filmu The Shape of Water (Podoba vody).

Charles Dance ako Picton 

Naskočte 3. januára 2022 na vlnu napätia, ktorá sa zdvihne každý pondelok o 22.00 na televíznej stanici AMC.

www.amcnetworksinternational.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť