Prvá pomoc proti vyrážkam

Čaká vás dôležité stretnutie  a vám sa od rána na tvári tvorí nepekná vyrážka? Žiadna panika . Do 8 hodín môže byťš problém zažehnaný.  Postará sa o to gél na vyrážkys hĺbkovým pôsobením Pure Skin s Komplexom Detect s kyselinou salicylovou a s výťažkom z guavy. Toto super trio nájde problém, začne rýchlo pôsobiť, a postupne vymazávať vyrážku. Gél odporúčame použiť aj vtedy, keď pocítite aj najmenší bolestivý zápal.

9628746_pure-skin-model_licencia-na-tlac-aj-web_2_small

 

 

VIETE, ŽE… Guava obsahuje 5 x viac vitamínu A ako pomaranč a pravdepodobne najviac vitamínu C zo všetkého ovocia? Toto ovocie má omladzujúce, protirakovinové a takisto protizápalové účinky, čo využíva naplno aj náš zázračný gél.

 

 

9713306_32647-maska-pure-skin_small

 

Proti vyrážkam sa dá bojovať aj preventívne, a teda keď ste na ne náchylní, treba to riešiť vopred. Pravidelným používaním (1 – 2 razy týždenne) Prečisťujúceho pílingu a pleťovej masky Pure Skin sa vaše šance na úspech určite zvyšujú. Ide o jednorazové dvojbalenie, ktoré zmatňuje vašu pleť, čistí ju a redukuje nedokonalosti. Prečisťujúci píling a pleťová maska Pure Skin, kód 32652

 

 

 

Gél na vyrážky s hĺbkovým pôsobením Pure Skin, kód 32651, cena 4,99 eur ORIFLAME

 

ZBOHOM, UPCHATÉ PÓRY…

Problematickejšie typy pleti si vyžadujú aj dôkladnejšiu starostlivosť. Upchaté póry nie sú rozhodne príjemnou záležitosťou, pretože vedú k zápalom a následným vyrážkam. Takáto pleť si vyžaduje hĺbkové čistenie, a na to je najlepším nástrojom píling. Pílingový čistiaci gél 2 v 1 Pure Skin obsahuje prírodný výťažok z granátového jablka a komplex Detect s kyselinou salicylovou. Produkt čistí póry, zabraňuje tvorbe čiernych bodiek a pýši sa aj ich úspešným odstraňovaním. Stačí ho používať 1 – 2 x týždenne. Pílingový čistiaci gél 2 v 1.

 

9713309_32647-piling-gel-pure-skin_small

Pure Skin, kód 32647, cena 4,99 eur  ORIFLAME

 

VIETE, ŽE… Granátové jablko je silný antioxidant? Super ovocie je dobré na mnoho vecí, preto sa využíva tak v pokrmoch a nápojoch, ako aj v kozmetike. Má protirakovinové, antibakteriálne a blahodarné účinky na váš organizmus. Dokonca sa púšťa do boja s Alzheimerovou chorobou, tak prečo to nevyužiť?

 

 

… A ČIERNE BODKY

Čierne bodky v okolí nosa, na lícach či na čele nám už nerobia problémy len v puberte, ale aj v neskoršom veku. V žiadnom veku však nie sú pekné a len sotva ich môžeme považovať za znamienka krásy, napríklad ako pehy. Aj preto sme vyvinuli ílovú Pleťovú masku proti čiernym bodkám Pure Skin s výťažkom z papáje. Jej používanie raz týždenne trvá len 5 minút a výsledok je zaručený – už po 4 týždňoch sa môžete tešiť na výraznú redukciu čiernych bodiek, matnejšiu pleť a čisté póry.

 

 

9713305_32646-cistiaci-gel-pure-skin_small

Pleťová maska proti čiernym bodkám Pure Skin, kód 32650, cena 3,49 eur ORIFLAME

VIETE, ŽE… Papája je takisto veľmi bohatá na vitamín C? Malý plod ho obsahuje až 300 % viac, ako je doporučená denná dávka! Obsahuje však aj veľmi zdravé minerály, vlákninu, vitamíny B a karotény. Nie nadarmo patrí medzi super ovocie…

Ilustačné foto: ORIFLAME

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť