PÄŤ krokov pre žiarivú a zdravú pleť

Cesta k dosiahnutiu žiarivej pleti vedie cez pravidelné rituály. To, že by sa mala starostlivosť o pleť meniť aj so striedajúcimi sa ročnými obdobiami už nie je žiadnou novinkou.


S prichádzajúcim letným obdobím totiž pleť potrebuje vysokú dávku hydratácie a ochranu pred slnečnými lúčmi. Avon preto prichádza s vyskladanou starostlivosťou o pleť v jednoduchých piatich krokoch.

1 – Po dôkladnom odlíčení doprajte pleti extra žiarivosť rozjasňujúcou maskou

Rozžiarujúca zlupovacia pleťová maska s čiastočkami zlata

Dôkladne vyčistená pleť si priam žiada ďalší krok v podobe pleťovej masky, ktorá okamžite prinavráti vašej pleti žiarivý a oslnivý vzhľad. Čiastočky zlata, ktoré sa v nej ukrývajú zabezpečia, že budete mať pleť ako bábika.

Objem: 75 ml, Bežná cena: 8,90 €

——————————————————————————————

2 – Pre efektívnu hydratáciu nezabudnite siahnuť ani po pleťovej vode

Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou

Rozžiarujúca pleťová voda s bohatou dávkou vitamínu C pleť dokonale hydratuje a dodá pleti potrebnú dávku energie. Vďaka kyseline gylkolovej bude pleť príjemne osviežená, čistá a rozjasnená, čo ju pripraví na nanesenie ďalších produktov.

Objem: 200 ml, Bežná cena: 7,90 €

Pokračovanie na ďalšej stráne >>

——————————————————————————————

3 – Kvalitné sérum je základom každej dobrej pleťovej rutiny

Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom

Ďalším krokom je nanesenie pleťového séra s Protinolom™, vďaka ktorému bude vaša pleť pružná a vyhladená už za jeden týždeň. Protinol™ navyše podporuje tvorbu 2 typov kolagénu, čo zabezpečí, že budú vaše vrásky zredukované na minimum a póry zminimalizované.

Objem: 30 ml, Bežná cena: 16,50 €

——————————————————————————————

4 – Extra starostlivosť doprajte aj svojmu očnému okoliu

DUO spevňujúca liftingová starostlivosť o očné okolie s Protinolom

Dovoľte, aby sa o vaše očné okolie postarala DUO spevňujúca liftingová starostlivosť, ktorá vám zabezpečí mladistvý a pozdvihnutejší vzhľad už za 2 dni. Váš pohľad bude jasnejší ako kedykoľvek predtým.

Objem: 20 ml, Bežná cena 9,90 €

——————————————————————————————

5 – O poriadnu dávku hydratácie a výživy sa napokon postará denný & nočný krém

Spevňujúci denný krém s OF25 a ProtinolomTM Ultimate
Obnovujúci nočný krém s ProtinolomTM Ultimate

Naša pleť má rozdielne nároky počas dňa i noci. Preto je potrebné prispôsobiť aj krém daným potrebám. Nič sa nestane, ak siahnete po rovnakom kréme, ak však chcete naplno rozvinúť potenciál vašej pleti, vyskúšajte zaradiť do starostlivosti aj nočný krém. Zatiaľ čo počas dňa plní vaša pleť ochrannú funkciu, v noci potrebuje regenerovať. Siahnite preto po spevňujúcom dennom kréme s OF25 a po obnovujúcom nočnom kréme. Obidva produkty obsahujú ProtinolTM, vďaka čomu pleť vyzerá zdravo, žiarivo a oddýchnuto. Striedaním oboch produktov zaručene dosiahnete okamžitý účinok.

Objem: 50 ml, Bežná cena: 14,90 €

Spoločnosť AVON https://avononline.avon.sk/

Ilustračné foto: pixabay.com

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť