Novinky v biokozmetiky

Príroda je mocný zdroj  blahodarných látok, ktoré dokonale vyčistia, vyživia pleť, zbavia ju akné, vrások aj pigmentových škvŕn. Vyskúšajte novinky Inlight, ZUII Organic či Naturalis.

INLIGHT

100% bio kozmetika

Je spojením sily a účinnosti tej najčistejšej prírody. Bio balzamy a oleje INLIGHT obsahujú vysokú koncentráciu blahodarných živín, ktoré pokožka prijíma ako svoju súčasť, krásne ich vpije a načerpá z nich všetko čo potrebuje. Základom je každodenné hĺbkové čistenie.  Funkcia a štruktúra pokožky sa krásne obnovia a pleť doslova rozkvitne do  krásy.

Tento čistý prírodný obsah bez syntetických konzervantov, bezpečne chráni pred UV žiarením vysoko kvalitné tmavo fialové sklo. Moderný a čistý dizajn je odrazom vzácneho obsahu bio balzamov a olejov INLIGHT. Dokonalá kombinácia moderného dizajnu, jednoduchých línií a šetrnosti k životnému prostrediu.

ZUII ORGANIC

Ručne vyrábaná bio kozmetika z Austrálie

Dekoratívna bio kozmetika ZUII Organic sa vyrába ručne v Austrálii z 95 až 97% z kvetín. Neobsahuje žiadne chemické látky, parabény, geneticky modifikované zložky ani konzervačné látky. ZUII poskytuje ženám jedinečnú možnosť skrášliť svoju tvár pomocou líčenia, ktoré sa zároveň stará o potreby pleti.

ZUII ohromí svojou širokou škálou typov líčidiel a krásnych farieb. V zložení produktov ZUII nájdete tradičné kozmetické stálice známe svojimi blahodarnými účinkami a používané už tisíce rokov – kvety damašskej ruže, jazmínu, rumančeka, aloe vera, výťažky z mrkvy a pelargónie, ricínový olej a ďalšie. Zbavte sa všetkých škodlivín vo vašej make-up taštičke a nahraďte ich kvalitnými a organickými produktami značky ZUII!

BUTTERBEAN ORGANICS

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana

Syntetické UV filtre prenikajú do pokožky, kde s chemickou reakciou poskytujú ochranu proti UVB žiareniu. Sú väčšinou podozrievané z narušenia hormonálnej rovnováhy, v spôsobení neplodnosti, alergie či rakovinotvorných buniek.

Čisté, prírodné opaľovacie krémy BUTTERBEAN ORGANICS fungujú inak a bez rizík. Ochranu SPF 30 poskytuje prírodný minerálny filter, ktorý vytvorí na pokožke lesklú bariéru, ktorá ako zrkadlo bezpečne odráža  obe žiarenia, tj. UVA a UVB. Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom kovovom obale. Dobré ako pre ľudí tak aj pre planétu 🙂

NATURALIS z Talianska

Naturalis Better z čerstvej dužiny aloe vera

Na juhu Talianska v “aloe vera city” zvanom Martano, v ekologických záhradách, leží nádherný bio hotelový rezort Naturalis Better. Z čerstvých rastlín tu od roku 1989 miešajú  kozmetiku na mieru. Tak vznikla aj voňavá  bio kozmetika Naturalis Better z čerstvej dužiny aloe vera, za studena lisovaného olivového oleja či klíčkov jednozrnnej pšenice a bylín. Za mimoriadnou značkou stoja mimoriadni ľudia s úžasným prístupom k výrobe kozmetiky, k životu a k prírode. 

Vďaka vysokej koncentrácii vitálnych látok z čerstvých rastlín je mimoriadne účinná a vhodná aj pre vegánov. 

Foto: Ján Zemiar

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť