Nové a vylepšené Dove antiperspiranty

Dove predstavuje nové antiperspiranty, ktoré sú ešte jemnejšie ako kedykoľvek predtým.

day08_shot07_038_hero-280618.jpg.ulenscale.1199x562

Každé podpazušie si zaslúži len to najlepšie

Pokožka v podpazuší je namáhaná viac, než by sa mohlo zdať. Podľa prieskumu Dove si totiž 75 % žien holí podpazušie priemerne dvakrát týždenne. Tým, že sa zníži ochranná bariéra vo vrchnej vrstve kože, môže byť pokožka po holení veľmi citlivá a náchylná na podráždenie.

Dove antiperspiranty sú tu od toho, aby dodali ženám sebavedomie a istotu

Dove preto inovoval všetky antiperspiranty tak, aby dodali nielen dokonalý pocit istoty, ale aby boli maximálne citlivé k pokožke podpazušia. Nové vylepšené zloženie zaistí ochranu proti poteniu až na 48 hodín, ponúka širokú škálu príjemných vôní a obsahuje 1/4 hydratačného krému.

DOVE JULIET A DOVE JULIET AP DOVE JULIET APA DOVE JULIET

Deodorant v spreji 75 ml  3,19 eur

Dove ponúka novinku vo forme stlačených sprejov s označením Compressed. Ide o menšie – 75 ml balenie, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu, pretože na jeho výrobu bolo použité menej hliníka.

I napriek tomu obsahuje rovnaké množstvo látky, ako klasická 150 ml verzia – obsah je len stlačený do menšieho balenia a vydrží teda rovnako dlho.

 

www.mojdove.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť