Na obrazovky RTVS sa vracajú Boris & Brambor so svojou talkšou

Talkšou Borisa Valábika a Mariána Gáboríka Boris & Brambor sa vracia na obrazovky RTVS už v piatok 11. marca po 22.00 h.

Obľúbená relácia prinesie opäť zaujímavých hostí, ktorých dvaja moderátori podrobia nečakaným otázkam na telo zo zákulisia sveta športu či šoubiznisu.

Úspešná relácia bývalého skvelého strelca NHL Mariána Gáboríka a hokejového analytika RTVS a bývalého profesionálneho obrancu, Borisa Valábika, si získala obľubu spočiatku u mnohých poslucháčov ako podcast a neskôr aj divákov na obrazovkách RTVS.

Už 11. marca sa Boris & Brambor vracia. Diváci RTVS si budú môcť pozrieť premiéru každý piatok po 22.00 h na :ŠPORTe a reprízu hneď v sobotu po 22.00 h na Jednotke.

Prvý hosť mladý hokejista

Prvým hosťom druhej série relácie bude Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec. „Tešíme sa, že prvá zo 16 pripravovaných epizód prinesie práve tohto hosťa. To, že bývalí skvelí hokejisti budú hostiť aktuálneho bronzového olympionika, sľubuje skvelé rozhovory a najmä živé emócie,” povedal Pavol Gašpar, dramaturg relácie.

Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec

V ďalších epizódach podľa Gašpara budú hosťami napríklad Janka Kovalčíková, Oto Haščák, Veronika Zuzulová, Juraj Kemka, Katka Knechtová, Ladislav Nagy a ďalší…

Nakrúcanie prebieha stále za sprísnených protipandemických opatrení

Tieto komplikácie však nebudú mať žiadny vplyv na výkony moderátorov, ktorí sú už o niečo skúsenejší aj pred kamerami. „Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame,” povedal Boris Valábik, ktorý iba zopakoval to, na čo sú už diváci talkšou zvyknutí.

Nové epizódy môžu diváci sledovať vždy po 22.00 h premiérovo každý piatok na :ŠPORTe a v repríze každú sobotu večer na Jednotke.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť