K lepšej kondícii srdca prispieva hloh, imelo a cesnak

,,Výťažky z hlohu zlepšujú ťaživosť  srdcového svalu, zvyšujú prietok krvi koronárnymi cievami, mierne spomaľujú tepovú frekvenciu a zlepšujú metabolizmus srdcového svalu,“ hovorí Prof. RNDr. Ľubomír Opletal, CSc., ktorý sa zaoberá výskumom prírodných látok ako zdroja doplnku stravy.

 

 

id-100264642

 

 

Priaznivým účinkom hlohu pomáha napríklad imelo biele, ktoré podporuje správnu činnosť cievnej sústavy a cesnak siaty, ktorý pomáha udržiavať priemernú hladinu cholesterolu.

 

 

id-1008600

 

 

Kombinácia týchto byliniek obsahuje doplnok stravy Liftea Hloh, imelo, cesnak, ktorý je určený taktiež tým, ktorí sú citliví na zmenu tlaku. Bylinky a ďalšie látky obsiahnuté v tomto doplnku stravy podporujú normálnu činnosť srdca a krvného obehu, dodávajú energiu unavenému srdcu, prispievajú k optimalizácii krvného tlaku a udržiavajú zdravé cievne steny.

 

liftea_hjc_sk_new_high

 

 

Je dostupný v lekárňach. Odporúčaná cena je 5,49 € (balenie 30 tabliet).

Ilustračné foto: www.freedigitalphotos.net

You may also like...

3 komentáre

 1. Jan píše:

  Hloh v primeranom množstve je zázračný liek.

 2. Anna píše:

  Moze sa uzivat ked som prekonala trombozu

  • admin píše:

   Cesnak má veľa pozitívnych účinkov ale môže spôsobiť problémy, ak užívate lieky na riedenie krvi (podávajú sa pri trombóze)…. cesnak totiž môže zvyšovať ich účinok,… poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť