HARMÓNIA Festival zdravia a krásy zavítala do Banskej Bystrice už po tretíkrát!

Harmónia tela, duše a mysle, zdravie, krása, relax, osobnostný a duchovný rozvoj, sebapoznanie a vzťahy – to všetko priniesla banskobystrická HARMÓNIA svojim návštevníkom 15.-16.5.2015 v priestoroch Hotela LUX.

 

 

 

????????????????????????????????????

Tretí ročník banskobystrickej HARMÓNIE priniesol množstvo zaujímavých tém, podnetných informácií a inšpiratívnych stretnutí. Nechýbalo 16 zážitkových prednášok, na ktorých sa predstavili známi autori, lektori a odborníci – Jozef Banáš, MUDr. Igor Bukovský, Pavel „Hirax“ Baričák, Peter Planieta – uznávaný odborník na zdravú výživu a BIO človek roka 2012, či Zuzana Hozhoni a Ľuba Lapšanská – dlhoročné prispievateľky do časopisu Vitalita. Úplnou novinkou bol workshop jogy smiechu Ľubora Foltána a interaktívne workshopy o liečivej sile bylínzdravom, rýchlom a chutnom varení – nevarení bez škrtnutia jedinej zápalky.

 

Lekár a odborník na výzivu Igor Bukovský

Lekár a odborník na výzivu Igor Bukovský

 

 

Návštevníci HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy sa mohli inšpirovať na 3 výstavách zameraných na zdravie a prevenciu, krásu a relax, ezoteriku a osobnostný rozvoj. Podávali sa ochutnávky zdravej vegánskej a makrobiotickej stravy a pripravené boli aj ochutnávky 100% za studena lisovaných olejov, RAW cukroviniek a zdravých nápojov. Na výstave, ktorú si počas dvoch dní prišlo pozrieť 1450 osôb, sa predstavilo celkovo 61 vystavovateľov z celého Slovenska.

 

Spisovateľ Jozef Banáš,

Spisovateľ Jozef Banáš,

Pavel „Hirax“ Baričák

Pavel „Hirax“ Baričák

 

 

Ani tento rok v Banskej Bystrici nechýbali obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a čistenie aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo, ukážky líčenia, masáží. Program bol spestrený aj o ukážky tancov, cvičení a kreatívne kurzy a bonusom bola jedinečná skupinová meditácia Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom.

 

????????????????????????????????????

Na svoje si prišli aj naši najmenší, pre ktorých bol pripravený detský kútik a tvorivé a hudobné dielne v spolupráci so Súkromným centrom voľného času a Hudobnou školou YAMAHA na Radvanskej ul.

 

Ďalšie podujatia HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy sa tento rok uskutočnia 24. októbra v Hoteli Satel v Poprade a 13.-14. novembra v Hoteli Centrum v Košiciach.

 

Viac informácií: www.HarmoniaFest.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť