Ergonomické zubné kefky a pasta pre prirodzene krásny úsmev

Zendium uvádza na slovenský trh dve novinky: pastu Zendium Gentle Whitening, ktorá citlivo pomáha chrupu prinavracať jeho pôvodnú prirodzenú belobu, a sériu zubných kefiek vyvinutých v spolupráci s poprednými detnálnymi expertmi.

 

ID-100378762

 

Nový variant obsahuje enzýmy a proteíny, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny. Vďaka jemnému zloženiu sú navyše vhodné pre citlivé ústa a pre osoby trpiace aftami. Vôbec po prvýkrát sú dostupné aj tri typy ergonomických zubných kefiek Zendium s rôznymi stupňami mäkkosti štetín.

 

 

Nová zubná pasta Zendium Gentle Whitening s jemným bieliacim účinkom

Vďaka unikátnemu zloženiu zabezpečuje jemný bieliaci účinok a pomáha obnovovať prirodzenú žiarivosť úsmevu. Unikátna kombinácia enzýmov a proteínov prispieva k obnove rovnováhy látok  podstatných na zaistenie prirodzenej obranyschopnosti ústnej dutiny a poskytuje viac sily na boj proti príčinám vzniku zubného kazu, problémom s ďasnami a zvýšenej citlivosti zubov.

150813_Zen_75ml_Obelix_Tube_AN

 

Nová zubná pasta Zendium Gentle Whitening je dostupná za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 3,99 eur

 

Parodontologička MUDr. Ducková zo Stomaklinik v Bratislave tvrdí, že výber správnej zubnej pasty môže výrazne zjednodušiť boj s náchylnosťou ústnych slizníc na poškodenie, alebo vznik áft. ,,Produkty s obsahom enzýmov, ktoré ponúka práve značka Zendium, totiž podporujú obnovu ústnej mikroflóry a jej posilnenie na prirodzenom princípe. Citliví jedinci by mali venovať pozornosť aj prítomnosti peniacich zložiek, napríklad SLS, v zubných pastách,“ povedala lekárka.

Zendium Gentle Whitening neobsahuje peniacu zložku SLS, ktorá môže dráždiť veľmi citlivé ústa. V jej zložení naopak nechýba fluorid na posilnenie zubnej skloviny. V predajniach je novinku možné rozpoznať na prvý pohľad podľa fialovej etikety.

 

 

Zubné kefky Zendium na dokonalé a komfortné čistenie

Boli vyvinuté na mieru špecifickej anatómii ústnej dutiny v spolupráci s poprednými dentálnymi expertmi. Ich zaguľatené štetiny a malá hlava umožňujú ústa vyčistiť dokonale, pritom šetrne.

 

Zubná kefka Zendium Clinic má na špičke špeciálne predĺžené štetinky prispôsobené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov. Zubná kefka Zendium Complete Protection s kombináciou mäkkých a zaguľatených štetín chrup čistí jemne, ale s maximálnou účinnosťou. Portfólio uzatvára zubná kefka Zendium Sensitive, vyvinutá na mieru potrebám citlivých zubov. Prináša „extra soft“ mäkkosť vďaka veľmi tenkým štetinkám s priemerom 0,01 mm.

 

zubne kefky Zednium

 

Zubné kefky Zendium Clinic, Zendium Complete Protection a Zendium Sensitive za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 3,69 eur

 

 

ILUSTRAČNE FOTO: www.freedigitalphotos.net

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť